کد خبر: 24538تاریخ انتشار : 2:42:45 - دوشنبه 11 مه 2015

تیم فوتبال شهرداری فومن برابر ایرنداد تهران پیروز شد+جدول

در هفته نوزدهم لیگ دسته سوم فوتبال کشور تیم شهرداری فومن با نتیجه ای قابل توجه از سد تیم تهرانی گذشت. به گزارش بهجت نیوز ؛ این دیدار عصر روز یکشنبه 20 اردیبهشت 93 در حالی برگزار شد که رقابت شدیدی در بالای جدول این گروه وجود دارد. در دیدار تیم‌های شهرداری فومن و ایرانداد […]

در هفته نوزدهم لیگ دسته سوم فوتبال کشور تیم شهرداری فومن با نتیجه ای قابل توجه از سد تیم تهرانی گذشت.

به گزارش بهجت نیوز ؛ این دیدار عصر روز یکشنبه 20 اردیبهشت 93 در حالی برگزار شد که رقابت شدیدی در بالای جدول این گروه وجود دارد.

در دیدار تیم‌های شهرداری فومن و ایرانداد تهران که در ورزشگاه آزادی و با حضور پرشور طرفداران فومنی همراه بود سه گل در دقایق 35 توسط علی یحیی زاده و در دقیقه 65 از ضربه ایستگاهی توسط حسن اشجاری و گل آخر توسط نیما پاکدل در دقیقه 80 به ثمر رسید.

این بازی در پایان با سه گل شهرداری فومن به پایان رسید تا همچنان اُمید این تیم برای قهرمانی در لیگ دسته سه به حفظ شود.

از نکات قابل توجه در این دیدار حضور ناصر عاشوری در ورزشگاه آزادی بود. وی در این دیدار قول کمک 20 میلیون تومانی به تیم شهرداری فومن داد.

دیدار بعدی تیم شهرداری فومن در مقابل تیم مقاومت تهران در ورزشگاه سرداران شمیران تهران در روز یکشنبه 94/2/27 ساعت 16:45 برگزار خواهد شد.طبق اعلام مسئولان تیم شهرداری دو اتوبوس برای اعزام هواداران فومنی به تهران آماده شده است.

شهرداری فومن با توجه به این پیروزی و شکست رهپویان رضوانشهر توانستبه رده دوم جدول صعود کند.