کد خبر: 24428تاریخ انتشار : 5:42:16 - چهار شنبه 6 مه 2015

اعترافات تکان‌دهنده عامل آتش‌سوزی شهر کلاچای

اين مرد روي تخت بيمارستان به آتش زدن خانواده‌اش اقرار كرد و اكنون در بيمارستاني در رشت بستري و تحت نظر پليس است. اين آتش‌سوزي يكشنبه شب در خيابان امام خميني كلاچاي روي داد و بر اثر اين حادثه، ۳نفر از اعضاي اين خانواده كشته شدند. شدت آتش‌سوزي به حدي بود كه براي مهار آتش، […]

اين مرد روي تخت بيمارستان به آتش زدن خانواده‌اش اقرار كرد و اكنون در بيمارستاني در رشت بستري و تحت نظر پليس است. اين آتش‌سوزي يكشنبه شب در خيابان امام خميني كلاچاي روي داد و بر اثر اين حادثه، ۳نفر از اعضاي اين خانواده كشته شدند.

شدت آتش‌سوزي به حدي بود كه براي مهار آتش، عوامل آتش‌نشاني از شهرهاي كلاچاي، رودسر، واجارگاه و رحيم‌آباد به محل حادثه اعزام شدند و توانستند پس از نيم‌ساعت تلاش آتش را خاموش كنند. در اين حادثه ۲فرزند پسر ۵و ۸ساله و همچنين همسر ۳۵ساله رئيس شوراي شهر كلاچاي كه بالاي ۹۰درصد سوختگي داشتند جان خود را از دست دادند.

در اين آتش‌سوزي پدر خانواده كه رئيس شوراي شهر كلاچاي است دچار سوختگي ۲۵درصدي شد كه براي ادامه درمان به بيمارستاني در رشت انتقال يافت. به‌دنبال اين حادثه كارشناسان آتش‌نشاناني به بررسي در محل حادثه دست زدند و اعلام كردند كه آتش‌سوزي عمدي بوده است. اين درحالي بود كه با توجه به مرموز بودن حادثه و عمدي بودن آتش‌سوزي، پليس نيز وارد ماجرا شد و در تحقيق از همسايه‌ها دريافت كه شب حادثه پدرخانواده درحالي‌كه يك ظرف ۴ليتري بنزين در دست داشته وارد خانه‌اش شده بود.

افشاي اين حقايق حكايت از حادثه‌اي تكان‌دهنده داشت و اينكه پدرخانواده عامل قتل همسر و ۲پسرش است. براي همين تيمي از مأموران راهي بيمارستان شدند و به تحقيق از وي پرداختند.او سرانجام اقرار كرد كه با ريختن بنزين روي فرش خانه‌اش باعث آتش گرفتن و سوختن همسر و پسرانش شده است. وي مدعي شد كه از مدت‌ها پيش با همسرش اختلاف داشته و روز حادثه از طريق تماس تلفني با يكي از آژانس‌هاي مسافربري حدود ۴ليتر بنزين تهيه كرده بود.

به گفته متهم، ‌آن شب پدرزن و مادرزنش ميهمان خانه او بودند كه مرد جوان بعد از درگيري، بنزين را روي فرش خانه ريخته بود تا دست به قتل خانواده و خودكشي بزند. وقتي بنزين را ريخت به‌علت روشن بودن بخاري، آتش به پا شد و شعله‌هاي آن به سرعت همه خانه را فراگرفت. در آن لحظه پدرزن و مادرزن متهم از ترس پا به فرار گذاشتند و از ساختمان خارج شدند.

زن جوان نيز به‌دنبال اقدام جنون‌آميز همسرش به سرعت به داخل اتاق خواب رفت تا ۲فرزندش را كه در خواب بودند نجات بدهد و از ساختمان خارج كند اما وقتي به اتاق رفت ديگر شعله‌هاي آتش همه جا را فرا گرفته بود براي همين نتوانست از آنجا خارج شود. او و ۲پسرش داخل اتاق خواب گير افتادند و در ميان شعله‌هاي آتش سوختند و جان باختند.به گزارش همشهري، متهم در حال حاضر تحت نظارت پليس است تا پس از بهبودي به اداره آگاهي منتقل شود.