کد خبر: 24397تاریخ انتشار : 4:35:35 - چهار شنبه 6 مه 2015

دانلود شش قسمت از مستند جهادی دوباره با موضوع اقتصاد مقاومتی

مستند جهادی دوباره که در معاونت فرهنگی – اجتماعی سازمان بسیج سازندگی تولید شده به سبک زندگی اقتصادی و کار آفرینی در حوزه بسیج می‌پردازد. به گزارش بهجت نیوز ؛ این مستند که در ۱۰ استان و ۳۰ شهرستان کشور تصویربرداری شده به معرفی گلچینی از طرح‌های اقتصاد مقاومتی در زمینه‌های پرورش قارچ، زنبور عسل، […]

مستند جهادی دوباره که در معاونت فرهنگی – اجتماعی سازمان بسیج سازندگی تولید شده به سبک زندگی اقتصادی و کار آفرینی در حوزه بسیج می‌پردازد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ این مستند که در ۱۰ استان و ۳۰ شهرستان کشور تصویربرداری شده به معرفی گلچینی از طرح‌های اقتصاد مقاومتی در زمینه‌های پرورش قارچ، زنبور عسل، پرورش ماهی، تولید ورمی و کمپوست، پرورش ماکیان و تولید محصولات گلخانه‌ای و زعفران و…. پرداخته و همچنین همت جهادگران عرصه اقتصادی در کشور را نیز به تصویر می¬کشد.
طرح‌های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی از سال ۸۹ کار پژوهشی خود را آغاز کرده و تا به حال ۱۰۰ هزار شغل به صورت مستقیم ایجاد شده است.

زمان پخش این برنامه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18 و 15 دقیقه می‌باشد.شش قسمت این برنامه که مربوط به شهرستان فومن می‌باشد را میتوانید از طریق لینک های زیر دریافت و مشاهده کنید.

دانلود قسمت اول

دانلود قسمت دوم

دانلود قسمت سوم

دانلود قسمت چهارم

دانلود قسمت پنجم

دانلود قسمت ششم

  1. امیر گفت:

    باسلام بنده همه فایلهای پیوست دانلود کردم ولی بجز اولی هیچ کدام باز نشد لطفا جواب بدید