کد خبر: 24349تاریخ انتشار : 16:35:11 - دوشنبه 4 مه 2015

مراسم تودیع و معارفه بخشدار سردارجنگل فومن برگزار شد+تصاویر

مراسم معارفه زیرک به عنوان بخشدار جدید سردارجنگل از توابع شهرستان فومن و تودیع عظیمی نژاد با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ این مراسم در روز دوشنبه با حضور امام جمعه ، نماینده مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و برخی از مسئولان شهرستانی و دهیاران و شوراهای اسلامی […]

مراسم معارفه زیرک به عنوان بخشدار جدید سردارجنگل از توابع شهرستان فومن و تودیع عظیمی نژاد با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ این مراسم در روز دوشنبه با حضور امام جمعه ، نماینده مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و برخی از مسئولان شهرستانی و دهیاران و شوراهای اسلامی در سالن اجتماعات بخشداری سردارجنگل برگزار شد .

عمار زیرک با حکم وزارت کشور کار خود را رسما از فردا آغاز خواهد کرد ، همچنین حسین عظیمی نژاد از این پس در فرمانداری فومن مشغول به کار خواهد شد.

todie-bakhshdar (1) todie-bakhshdar (2) todie-bakhshdar (3) todie-bakhshdar (4) todie-bakhshdar (5) todie-bakhshdar (6) todie-bakhshdar (7) todie-bakhshdar (8) todie-bakhshdar (10) todie-bakhshdar (11) todie-bakhshdar (12) todie-bakhshdar (13) todie-bakhshdar (14) todie-bakhshdar (15) todie-bakhshdar (16) todie-bakhshdar (17) todie-bakhshdar (18) todie-bakhshdar (19) todie-bakhshdar (20) todie-bakhshdar (21) todie-bakhshdar (22) todie-bakhshdar (23) todie-bakhshdar (24) todie-bakhshdar (25) todie-bakhshdar (26) todie-bakhshdar (27) todie-bakhshdar (28) todie-bakhshdar (29) todie-bakhshdar (30) todie-bakhshdar (31) todie-bakhshdar (32) todie-bakhshdar (33) todie-bakhshdar (34) todie-bakhshdar (35)

 1. نام شما گفت:

  با سلام. انتصاب خوبی است. آقای زیرک حقش خیلی بیشتر از این هاست اگر خط و مشی اش همان زیرک 30 سال پیش باشد. قبلی ها متأسفانه آلیان ما را به نوعی محترمانه فروختند و آلیان اصیل ما را به لطف نماینده محترم کنونی مردم شریف فومن، مستعمره ماکلوان کردند.
  کار جناب زیرک خیلی دشوار اما امیدوار کننده است.
  به امید سربلندی ایران عزیز، فومن آباد و تالش نازنین.
  الف- از تهران

 2. نام شما گفت:

  مسکن مهر را ویران کرد تا ……

 3. سعید گفت:

  شهر ماکلوان(مثلا شهر شده) حیات خلوت خوبی برای دزدی و غارت بیت المال و زمین های منابع طبیعی منطقه شده هیچ جای هم این مسئله را بررسی نمی کند… متأسفا خواهشا این نظر را منتشر کنید تا مردم بدانند چه فساد هایی در این منطقه می شود