کد خبر: 24160تاریخ انتشار : 1:33:58 - دوشنبه 4 مه 2015

شکست تیم شهرداری فومن در مقابل رهپویان رضوانشهر+جدول

در هفته هجدهم لیگ سوم فوتبال باشگاههای کشور عصر یکشنبه با دیدار دو تیم شهرداری فومن با رهپویان رضوانشهر در ورزشگاه نامناسب شهرستان رضوانشهر برگزار شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ این دیدار عصر روز یکشنبه با حضور پرشور فومنی ها در نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود تیم فومن به پایان […]

در هفته هجدهم لیگ سوم فوتبال باشگاههای کشور عصر یکشنبه با دیدار دو تیم شهرداری فومن با رهپویان رضوانشهر در ورزشگاه نامناسب شهرستان رضوانشهر برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ این دیدار عصر روز یکشنبه با حضور پرشور فومنی ها در نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود تیم فومن به پایان رسید.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم گل دوم توسط سید علی یحیی زاده بازیکن محبوب و آقای گل شهرداری در حالی به گُل نشست که هواداران فومنی غرق در شادی بودند.

اما از دقیقه 80 به بعد ورق بازی برگشت و تیم رهپویان رضوانشهر که میزبان این دیدار حساس بودند به یک‌باره در کمتر از 20 دقیقه سه گل به ثمر رساندند تا فومنی‌ها با حالی افسرده از ورزشگاه این شهر خارج شوند.

از حواشی قابل توجه در این دیدار حضور عاشوری نماینده مردم فومن به همراه سایر مسئولین شهرستانی در رختکن و میان هواداران تیم شهرداری بود.وی در میان جمعیت پرشور حاضر در ورزشگاه این قول را داد که کمک مالی فوری به تیم فوتبال شهرداری صورت خواهد گرفت.

شهرداری با این شکست صدر جدول لیگ دسته سوم فوتبال کشور در گروه اول را از دست داد اما اُمید این تیم برای صعود به لیگ بالاتر همچنان زنده است.