کد خبر: 24108تاریخ انتشار : 4:32:01 - یکشنبه 3 مه 2015

محسن نیازمند:دانشجویان با بهره گیری از رهنمودهای اساتید بر قدرت تحلیل خود بیفزایند

جانشین سازمان بسیج اساتید سپاه قدس گیلان گفت: دانشجویان و دانش آموزان می توانند با بهره گیری از رهنمودهای معلمان و اساتید بر قدرت تحلیل خود بیفزایند. محسن نیازمند در گفتگو با ایسنا، با بیان اینکه معلمان و اساتید در سطوح مختلف با دانشجویان و دانش آموزان و در حقیقت با دل های پاک ارتباط […]

جانشین سازمان بسیج اساتید سپاه قدس گیلان گفت: دانشجویان و دانش آموزان می توانند با بهره گیری از رهنمودهای معلمان و اساتید بر قدرت تحلیل خود بیفزایند.

محسن نیازمند در گفتگو با ایسنا، با بیان اینکه معلمان و اساتید در سطوح مختلف با دانشجویان و دانش آموزان و در حقیقت با دل های پاک ارتباط دارند، اظهارکرد: ضمیرهای پاک این قشر، زمینه ای برای رشد ظرفیت های معنوی و بالندگی آنان فراهم می کند و معلمان و اساتید می توانند ظرفیت های بالقوه آنان را به بالفعل تبدیل کنند.

وی با اشاره به اینکه معلم و استاد می تواند در رشد، تعالی و شناخت دانش آموز و دانشجو، نسبت به جهان هستی، علوم مختلف و پدیده های اجتماعی به روشنگری بپردازد، اعلام کرد: یکی از وظایف اساتید و معلمان ایجاد روحیه خودباوری، غرور ملی و اعتماد به نفس درباره اجتماع، جهان و مسائل کشور است.

جانشین سازمان بسیج اساتید سپاه قدس گیلان، بر لزوم آگاهی بخشی معلمان و اساتید به دانش آموزان و دانشجویان نسبت به پدیده های اجتماعی، اعتقادات دینی، شبهه های مذهبی و مسائل کشور تاکید کرد و افزود: دانشجویان و دانش آموزان می توانند با بهره گیری از رهنمودهای معلمان و اساتید بر قدرت تحلیل خود بیفزایند.

نیازمند با اشاره به نامگذاری امسال به نام “دولت وملت، همدلی و همزبانی” گفت: دانشجویان و دانش آموزان می توانند با روحیه آرمان خواهی به دولت برای رسیدن به اهدافش کمک کنند و در این راستا معلمان و اساتید نقش ارزنده ای دارند.

وی تاکید کرد: دانشجویان و دانش آموزان باید آگاهی خود را نسبت به مسائل کشور و اتفاقاتی که در جامعه رخ می دهد، ارتقا دهند و اساتید و معلمان دراین رابطه، تاثیرگذارند.

جانشین سازمان بسیج اساتید سپاه قدس گیلان با بیان اینکه همدلی به معنای سکوت در برابر نارسایی ها و مشکلات نیست، خاطرنشان کرد: اگر دانشجویان و دانش آموزان، احساس کنند، آرمان ها باید پررنگ تر شود، با انتقاد دلسوزانه و سازنده، مطالبات خود را از دولت مطرح نمایند که این مصداق همدلی با دولت است.

نیازمند در پایان خاطرنشان کرد: ارائه راهکار، پژوهش علمی و اختراعات دانش آموزان و دانشجویان می تواند، برای مشکلات کشور راهگشا باشد.