کد خبر: 24106تاریخ انتشار : 4:30:22 - یکشنبه 3 مه 2015

دستگیری كلاهبردار 600 ميليون ریالی در انزلی

سرهنگ هرمز عشقي فرمانده انتظامي شهرستان بندرانزلي در تشریح جزئيات اين خبر گفت: ماموران پليس آگاهي در پي دريافت گزارشات مردمي مبني بر اينكه فردي با دادن وعده‌هاي كذايي اعزام به خارج از كشور، از مردم كلاهبرداري مي‌کند، رسيدگي به اين موضوع را به طور ويژه در دستور كار خود قرار دادند. فرمانده انتظامي شهرستان […]

سرهنگ هرمز عشقي فرمانده انتظامي شهرستان بندرانزلي در تشریح جزئيات اين خبر گفت: ماموران پليس آگاهي در پي دريافت گزارشات مردمي مبني بر اينكه فردي با دادن وعده‌هاي كذايي اعزام به خارج از كشور، از مردم كلاهبرداري مي‌کند، رسيدگي به اين موضوع را به طور ويژه در دستور كار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامي شهرستان بندرانزلي افزود: ماموران پليس آگاهي پس از تحقيقات پليسي و اطمينان از صحت موضوع، با هماهنگي مقام قضايي اين متهم 44 ساله كه داراي تابعيت اروپايي نيز است را دستگير كردند.

سرهنگ عشقي با بيان اينكه اين متهم با وعده‌هاي كذايي اعزام به خارج از كشور براي تحصيل از تعدادي از شهروندان، 600 ميليون ريال كلاهبرداري كرده بود، گفت: متهم با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مقام قضايي معرفي شد.

فرمانده انتظامي شهرستان بندرانزلي در پايان با بيان اينكه خروج غيرقانوني از كشور و قاچاق انسان جرم بوده از شهروندان خواست در صورت تمايل به مسافرت خارج از كشور از مبادي قانوني اقدام و با اخذ گذرنامه، سفري ايمن را براي خود تضمين نمايند./ایسنا