کد خبر: 24106تاریخ انتشار : ۴:۳۰:۲۲ - یکشنبه ۱۳ ارد ۱۳۹۴

دستگیری کلاهبردار ۶۰۰ میلیون ریالی در انزلی

سرهنگ هرمز عشقی فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی در پی دریافت گزارشات مردمی مبنی بر اینکه فردی با دادن وعده‌های کذایی اعزام به خارج از کشور، از مردم کلاهبرداری می‌کند، رسیدگی به این موضوع را به طور ویژه در دستور کار خود قرار دادند. فرمانده انتظامی شهرستان […]

سرهنگ هرمز عشقی فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی در پی دریافت گزارشات مردمی مبنی بر اینکه فردی با دادن وعده‌های کذایی اعزام به خارج از کشور، از مردم کلاهبرداری می‌کند، رسیدگی به این موضوع را به طور ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از تحقیقات پلیسی و اطمینان از صحت موضوع، با هماهنگی مقام قضایی این متهم ۴۴ ساله که دارای تابعیت اروپایی نیز است را دستگیر کردند.

سرهنگ عشقی با بیان اینکه این متهم با وعده‌های کذایی اعزام به خارج از کشور برای تحصیل از تعدادی از شهروندان، ۶۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، گفت: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی در پایان با بیان اینکه خروج غیرقانونی از کشور و قاچاق انسان جرم بوده از شهروندان خواست در صورت تمایل به مسافرت خارج از کشور از مبادی قانونی اقدام و با اخذ گذرنامه، سفری ایمن را برای خود تضمین نمایند./ایسنا