کد خبر: 23898تاریخ انتشار : 5:41:01 - چهار شنبه 29 آوریل 2015

۴۵ فرهنگی از گیلان به دیدار رهبر معظم انقلاب خواهند رفت

مهدی حاجتی به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم گفت: ۴۵ فرهنگی از گیلان به همراه سایر فرهنگیان کشور در یکی از روزهای هفته معلم با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار خواهند کرد. وی در رابطه با محمد صالحی معلم متوسطه دوم (دبیر معارف) از املش به عنوان معلم گیلانی برگزیده کشوری برای تجلیل در همایش […]

مهدی حاجتی به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم گفت: ۴۵ فرهنگی از گیلان به همراه سایر فرهنگیان کشور در یکی از روزهای هفته معلم با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار خواهند کرد.

وی در رابطه با محمد صالحی معلم متوسطه دوم (دبیر معارف) از املش به عنوان معلم گیلانی برگزیده کشوری برای تجلیل در همایش معلمان برگزیده کشور اظهار کرد: یک هزار و ۵۰۰ پرونده از معلمان استان برای انتخاب نمونه کشوری تشکیل شد که بر اساس ارزیابی شاخص ها و معیارهای مختلف یک نفر برگزیده شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان بیان کرد: استفاده از روش های تدریس نوین، دارابودن تشویق نامه های متعدد، نگارش مقاله های مختلف و گذراندن دوره های ضمن خدمت و دریافت گواهینامه های این دوره ها از دلایل انتخاب این معلم برگزیده کشوری است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان تصریح کرد: معلم برگزیده گیلانی نیز به همراه سایر معلمان برتر سراسر کشور سه شنبه هفته آینده در مراسمی در تهران با حضور ریاست جمهوری تجلیل خواهد شد.

وی در ادامه با بیان این که یک معلم نمونه غیر دولتی از گیلان نیز انتخاب و در همایشی در گرامیداشت مقام شامخ معلم در مشهد مقدس تجلیل خواهد شد، یادآور شد: در هفته معلم ۴۱۰ معلم نمونه دولتی و ۱۰ نفر غیر دولتی (منطقه ای) و ۲۲ نفر دولتی و پنج نفر غیر دولتی (استانی) استان گیلان در زیباکنار رشت تقدیر خواهند شد.

حاجتی بیان داشت: دیدار معلمان نمونه استانی، ایثارگران شاهد و بسیج فرهنگیان با نماینده ولی فقیه در گیلان، برگزاری همایش فرهنگیان شاهد، ایثارگر و بسیجی و همایش معلمان استثنایی از جمله مهمترین برنامه های آموزش و پرورش گیلان در هفته معلم است./ایرنا