کد خبر: 23863تاریخ انتشار : 14:50:35 - سه شنبه 28 آوریل 2015

فرماندار فومن با جمعی از زنان فعال در عرصه اقتصاد فومن دیدار کرد+تصاویر

عصر امروز سه شنبه 8 ارديبهشت جمعي از زنان فعال در عرصه اقتصاد با حضور در فرمانداري فومن به مناسبت هفته تعاون با ميرشمس مومني زاده فرماندار شهرستان فومن ديدار و گفتگو نمودند. به گزارش بهجت نیوز ؛ ميرشمس مومني زاده فرماندار شهرستان فومن با اشاره به فرارسيدن هفته كار و كارگر افزود: در سالي […]

عصر امروز سه شنبه 8 ارديبهشت جمعي از زنان فعال در عرصه اقتصاد با حضور در فرمانداري فومن به مناسبت هفته تعاون با ميرشمس مومني زاده فرماندار شهرستان فومن ديدار و گفتگو نمودند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ ميرشمس مومني زاده فرماندار شهرستان فومن با اشاره به فرارسيدن هفته كار و كارگر افزود: در سالي که با شعار دولت و ملت، همدلي و همزباني مزين شده است بايد تلاش را دوچندان نمود تا بتوانيم در عرصه اقتصادي حرفي براي گفتن داشته باشيم.

فرماندار فومن به حوزه كار زنان در عرصه هاي مختلف و به خصوص اقتصاد اشاره نمود و تاکيد کرد: مشارکت زنان در اقتصاد به زيرساخت‌ها احتياج دارد و از ابتدا زنان ايراني نه تنها درصدد مشارکت در سطوح سياستگذاري، برنامه‌ريزي و اجرا؛ بلکه به فکر ارتقاء و تعالي آن بوده‌اند.

وي در ادامه گفت: تحقق اين هدف مستلزم فراهم شدن زيرساخت‌هايي مانند افزايش تعداد زنان تحصيلکرده، ارتقاي مهارت‌ها و توانايي‌هاي فردي و اجتماعي آنان بود.

مومني زاده تصريح کرد: کارگران، پايه و اساس توسعه کشور هستند و با اقتدار کار مي‌کنند و کمترين انتظار را از مسئولين دارند.

لازم بذکرست در انتهاي اين جلسه از تعداي از زنان فعال در عرصه صنعت توسط فرماندار شهرستان تجليل بعمل آمد./مسعود بهاری

farmandar-zanan (4) farmandar-zanan (1) farmandar-zanan (2) farmandar-zanan (3)

  1. نام شما گفت:

    چرا خانم های دیگر که با تحصیلات و شغل های بالاتر هم در شهر ما کم نیستند ، مخصوصا خانم های جوان در این جلسه دعوت نبودند؟؟؟؟/