کد خبر: 23863تاریخ انتشار : ۱۴:۵۰:۳۵ - سه شنبه ۸ ارد ۱۳۹۴

فرماندار فومن با جمعی از زنان فعال در عرصه اقتصاد فومن دیدار کرد+تصاویر

عصر امروز سه شنبه ۸ اردیبهشت جمعی از زنان فعال در عرصه اقتصاد با حضور در فرمانداری فومن به مناسبت هفته تعاون با میرشمس مومنی زاده فرماندار شهرستان فومن دیدار و گفتگو نمودند. به گزارش بهجت نیوز ؛ میرشمس مومنی زاده فرماندار شهرستان فومن با اشاره به فرارسیدن هفته کار و کارگر افزود: در سالی […]

عصر امروز سه شنبه ۸ اردیبهشت جمعی از زنان فعال در عرصه اقتصاد با حضور در فرمانداری فومن به مناسبت هفته تعاون با میرشمس مومنی زاده فرماندار شهرستان فومن دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ میرشمس مومنی زاده فرماندار شهرستان فومن با اشاره به فرارسیدن هفته کار و کارگر افزود: در سالی که با شعار دولت و ملت، همدلی و همزبانی مزین شده است باید تلاش را دوچندان نمود تا بتوانیم در عرصه اقتصادی حرفی برای گفتن داشته باشیم.

فرماندار فومن به حوزه کار زنان در عرصه های مختلف و به خصوص اقتصاد اشاره نمود و تاکید کرد: مشارکت زنان در اقتصاد به زیرساخت‌ها احتیاج دارد و از ابتدا زنان ایرانی نه تنها درصدد مشارکت در سطوح سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و اجرا؛ بلکه به فکر ارتقاء و تعالی آن بوده‌اند.

وی در ادامه گفت: تحقق این هدف مستلزم فراهم شدن زیرساخت‌هایی مانند افزایش تعداد زنان تحصیلکرده، ارتقای مهارت‌ها و توانایی‌های فردی و اجتماعی آنان بود.

مومنی زاده تصریح کرد: کارگران، پایه و اساس توسعه کشور هستند و با اقتدار کار می‌کنند و کمترین انتظار را از مسئولین دارند.

لازم بذکرست در انتهای این جلسه از تعدای از زنان فعال در عرصه صنعت توسط فرماندار شهرستان تجلیل بعمل آمد./مسعود بهاری

farmandar-zanan (4) farmandar-zanan (1) farmandar-zanan (2) farmandar-zanan (3)

  1. نام شما گفت:

    چرا خانم های دیگر که با تحصیلات و شغل های بالاتر هم در شهر ما کم نیستند ، مخصوصا خانم های جوان در این جلسه دعوت نبودند؟؟؟؟/