کد خبر: 23848تاریخ انتشار : 4:07:28 - سه شنبه 28 آوریل 2015

مشکلات شهر ماکلوان و بخش سردار جنگل بررسی شد

جلسه اداری بخش سردار جنگل حضور فرماندار و جمعی از روسای ادرات شهرستان فومن با هدف بررسی مشکلات و رفع موانع موجود در محل بخشداری سردار جنگل برگزار شد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری ماکلوان ؛ در این نشست ابتدا مهندس عظیمی نژاد بخشدار سردارجنگل با معرفی بخش سردار جنگل […]

جلسه اداری بخش سردار جنگل حضور فرماندار و جمعی از روسای ادرات شهرستان فومن با هدف بررسی مشکلات و رفع موانع موجود در محل بخشداری سردار جنگل برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری ماکلوان ؛ در این نشست ابتدا مهندس عظیمی نژاد بخشدار سردارجنگل با معرفی بخش سردار جنگل فرصت ها و تهدیدات و مشکلات بخش در حوزه های مختلف اشاره کرد و خواستار تسریع اجرای پروژه ها بویژه در بخش گازرسانی و راه روستایی و… شد.

فرهاد نیک نهاد رییس شورای اسلامی شهر ماکلوان نیز طی سخنانی از مشکلات و موانع توسعه شهری ماکلوان گفت و ایجاد پارک جنگلی و دسترسی به مصالح برای شن ریزی کوچه و پس کوچه های شهر، تقویت آب شرب ماکلوان، برق رسانی به منطقه گردشگری سیاه کوه و ایجاد منطقه گردشگری در این منطقه، دیواره گذاری برای جلوگیری از سیلاب و تهدید شهر، ایجاد راه ارتباطی اندره به دیزاب و تکمیل زیرساخت های روستایی و تسریع روند گازرسانی به شهر و نصب علمک را محور اصلی صحبت های خود قرار داد.

محمد علی صادقی شهردار شهر ماکلوان نیز طی سخنانی به ظرفیت ها و تهدیدات شهر ماکلوان اشاره کرد و گفت: باید از این فرصت ها استفاده مطلوب نماییم و تهدیدات را مدیریت نماییم.

وی به موانع ایجاد دیوار حفاظتی برای جلوگیری از سیلاب اشاره کرد و از فرماندار خواست تا نسبت به رفع این موانع مساعدت نماید.

در ادامه روسای ادارات و بویژه میرشمس مومن زاده فرماندار فومن نسبت به بررسی مشکلات و موارد مطروحه وارد شور شدند که فرماندار قول مساعد داد تا نسبت به برطرف نمودن موانع و مشکلات مطروحه اهتمام ویژه داشته باشند.