کد خبر: 23778تاریخ انتشار : 6:55:11 - یکشنبه 26 آوریل 2015

شهرداری مقابل چوکای تالش پیروز شد/مردم فومن دست سر نوازش از تیم شهرشان برندارند

قائم مقام باشگاه شهرداری فومن گفت : تیم شهرداری فومن در یک بازی نفس‌گیر و حساس توانست از سد چوکای تالش عبور کند. به گزارش بهجت نیوز ؛‌ رضا سرور امامی ، قائم مقام باشگاه شهرداری فومن با اعلام این خبر ، افزود : در هفته هفدهم لیگ دسته سوم فوتبال کشور تیم مجبوب شهرداری […]

قائم مقام باشگاه شهرداری فومن گفت : تیم شهرداری فومن در یک بازی نفس‌گیر و حساس توانست از سد چوکای تالش عبور کند.

به گزارش بهجت نیوز ؛‌ رضا سرور امامی ، قائم مقام باشگاه شهرداری فومن با اعلام این خبر ، افزود : در هفته هفدهم لیگ دسته سوم فوتبال کشور تیم مجبوب شهرداری فومن با گل دقیقه 65 سید علی یحیی زاده مقابل تیم چوکای تالش به پیروزی دست یافت.

سرور امامی این پیروزی را مرهون زحمت های شبانه روزی کادر فنی و بازیکنان این تیم دانست و گفت : باید از تمام دست اندرکاران باشگاه و خصوصا حمایت های ویژه مردم شهرستان فومن تقدیر و قدردانی کرد.

وی افزود : مردم فومن به درستی سهم خود را در حمایت از تیم شهرشان ادا کرده اند و امیدواریم در آینده مردم دست نوازش خود را از سر این تیم مردمی که افتخار شهرشان است برندارند.

سرور امامی همچنین از شهردار و اعضاء شورای شهر و روسای ادارات شهرستان که حامی این تیم بوده اند تشکر کرد.

وی در پایان با بیان هرچه به پایان فصل نزدیک‌تر می‌شویم دیدارها حساس تر خواهد شد ، گفت: دیدار بعدی تیم شهرداری فومن که جدال صدرنشین‌ها محسوب میشود در مقابل تیم رهپویان رضوانشهر در ورزشگاه معلم این شهر در تاریخ یکشنبه سیزدهم اردیبهشت از ساعت 16:45 برگزار خواهد شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ شهرداری فومن با این پیروزی ارزشمند توانست در رده نخست لیگ دسته سوم فوتبال کشور همچنان باقی بماند. به امید صعود به لیگ دسته بالاتر …

 1. با سلام و خسته نباشید
  اگر افتخار دادین سایت ما را با مشخصات زیر لینک کنید
  شبستر نیوز
  http://shabestarnews.ir
  بعد به ما اطلاع بدهید تا سایت شما را در “شبستر نیوز” لینک کنیم
  با تشکر