کد خبر: 23763تاریخ انتشار : 16:15:00 - جمعه 24 آوریل 2015

امنیت منطقه به آمادگی نیروهای سپاهی و ارتشی وابسته است

امام جمعه فومن گفت: بزرگداشت آیت‌الله‌العظمی بهجت فومنی (ره) ۲۴ اردیبهشت در فومن برگزار می‌شود. حجت‌السلام سید محمدحسن صفوی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به امنیت در کشورمان، اظهار داشت: با هدایت‌های مقام معظم رهبری ایران کشور زنده، بیدار و ابرقدرت معنوی جهان است. وی با اشاره به جنگ‌ها و […]

امام جمعه فومن گفت: بزرگداشت آیت‌الله‌العظمی بهجت فومنی (ره) ۲۴ اردیبهشت در فومن برگزار می‌شود.

حجت‌السلام سید محمدحسن صفوی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به امنیت در کشورمان، اظهار داشت: با هدایت‌های مقام معظم رهبری ایران کشور زنده، بیدار و ابرقدرت معنوی جهان است.

وی با اشاره به جنگ‌ها و کشتارهای ابرقدرت‌ها در کشورهای همسایه، افزود: ما در عرصه‌های جهانی و بین المللی با هدایت‌های مقام معظم رهبری کشوری زنده و بیدار هستیم.

امام جمعه فومن با محکومیت کشتار مردم بی‌گناه یمن از طرف آل‌سعود، گفت: باید پرسید که آیا اینها با کشتن نوزادان و بی‌گناهان به اهداف خود می‌رسند؟، ‌آل‌سعود فاجع برادرکشی و مسلمان‌کشی را در یمن ایجاد کرد.

صفوی به آغاز دوره جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5 در سطح کارشناسی اشاره و خاطرنشان کرد: در بیانیه لوزان، آمریکا تاکید کرده که تحریم‌ها را یکجا بر نمی‌دارد و به ایران نگاه ویژه و به دستاوردهای هسته ‌ی آن حساس است.

وی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با فرماندهان ارتش، تصریح کرد:از مهمترین ابتکارات امام راحل این بود که روز 29 فروردین را روز ارتش نام گذاشت و سبب ماندگاری ارتش شد جون دشمن می خواست ارتش را از ما بگیرد.

امام جمعه فومن با بیان اینکه ما در امور داخلی هیچ کشوری دخالت نمی‌کنیم ولی کسانی که به غیر نظامیان رحم نکنند از آنها بیزار هستیم، گفت: امنیت منطقه به آمادگی نیروهای ارتشی و نظامی و سپاهی وابسته است.

صفوی به برگزاری مراسم آیت‌الله‌العظمی بهجت فومنی (ره) در 24 اردیبهشت همزمان با 25 رجب اشاره کرد و گفت: مسئولان شهرستان در برگزاری این مراسم احتمام کامل داشته باشند

وی به برگزاری مراسم گرامیداشت اریب در روز گذشته اشاره و تصریح کرد: اریب فومنی اسطوره روحانیت شهرستان بود و لذت زندگی با او در کام مردم فومن زنده است.