کد خبر: 23760تاریخ انتشار : 16:11:04 - جمعه 24 آوریل 2015

مجتمع فولاد فومن تا سال ۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس گفت: با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، مجتمع فولاد فومن تا سال ۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش بهجت نیوز ؛ ناصر عاشوری با بیان اینکه طرح مجتمع فولاد این شهرستان در حال اجراست، اظهار داشت: با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، مجتمع فولاد فومن تا سال 98 به بهره‌برداری می‌رسد. وی […]

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس گفت: با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، مجتمع فولاد فومن تا سال ۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ ناصر عاشوری با بیان اینکه طرح مجتمع فولاد این شهرستان در حال اجراست، اظهار داشت: با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، مجتمع فولاد فومن تا سال 98 به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: عمده تجهیزیات مجتمع فولاد فومن وابسته به قیمت ارز و دلار است که با افزایش قیمت دلار در دو سال گذشته این پروژه با مشکلاتی مواجه شد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه 50 هکتار زمین مجتمع فولاد فومن تملک شده است، گفت: مجوز تأسیسات زیربنایی از جمله برق و گاز نیز دریافت شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

عاشوری با تأکید بر اینکه مجتمع فولاد فومن با جذب میلیاردها دلار سرمایه بخش خصوصی احداث می‌شود، تصریح کرد: سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی فولاد فومن سبب اشتغال زایی و رونق اقتصادی در منطقه می‌شود.

وی میزان اشتغالزایی مجتمع فولاد تیام را 850 نفر اعلام کرد و گفت: برای ساخت این پروژه 450 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌شود که از هیچ اعتبار دولتی در این راستا بهره نمی‌بریم.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس، تصریح کرد: ظرفیت مجتمع فولاد فومن در طرح ثانویه افزایش یافته میزان سرمایه گذاری نیز افزایش می‌یابد که تا 10 روز آینده اطلاعات دقیق‌تری از این پروژه بزرگ ارائه می‌شود./زلیخا صفری

  1. مجید گفت:

    شما ها نه دلتون میسوزه نه دوست داریم ایجاد شغل کنید،،کاشک ماها تو یه استان دیگه بودیم کاشک ما تو اصفهان تبریز یا شهرهای دیگه بودیم ، هیچکس پاسخگو نیست این همون استانی هست که دومین صعنت ایران داشت ،،ماشدیم کشاورزی مسعولینم قبول کردن درحالی که ما چندتا کشاور تو استان باید داشته باشیم،،استانی که دوملیون پانصد جمعیت داره همه باید کشاورز باشن پس برای تعداد دیگه چه شغلی باید ایجاد شه ،،،تو تمام استانها مارو کشاورز میشناسن فقط کافیه بگی گیلانی هستی ،،