کد خبر: 23739تاریخ انتشار : ۴:۳۳:۱۰ - جمعه ۴ ارد ۱۳۹۴

نامه عجیب و دیدنی شهردار فومن برای حسن روحانی!+سند

شهرداری فومن در اقدامی خارق‌العاده برای ستاد ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری نامه نگاری و درخواست کمک کرد! به گزارش بهجت نیوز ؛ پیشتر در سفرهای استانی هیات دولت و رییس جمهوری در دوره‌های مختلف، مردم به رئیس جمهور نامه می دادند که گاه در پاسخ این نامه ها مشکلات انها حل و به سرانجام […]

شهرداری فومن در اقدامی خارق‌العاده برای ستاد ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری نامه نگاری و درخواست کمک کرد!

به گزارش بهجت نیوز ؛ پیشتر در سفرهای استانی هیات دولت و رییس جمهوری در دوره‌های مختلف، مردم به رئیس جمهور نامه می دادند که گاه در پاسخ این نامه ها مشکلات انها حل و به سرانجام میرسید. این موضوع در دولت اصلاحات شروع و در دولت محمود احمدی نژاد بدلیل سفرهای مداوم استانی شدت بیشتری پیدا کرد.

اما با روی کار امدن دولت تدبیر و امید و سازماندهی این قسمت از بدنه دولت که ارتباط مستقیم با شهروندان ایرانی دارد ؛ مردم دیگر نیازی به حضور در خیابان مسیر خودروی رئیس جمهور ندارند و میتوانند از طریق سایت مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری یا سامانه تلفنی ۱۱۱ مشکلات و درخواست ها و انتقادات خود را مطرح کنند.

اما با اینحال هنوزهم عده ای ظاهرا روال قبلی را بیشتر می‌پسندند و با نوشتن نامه های کتبی راحت ترند.

در همین حال تصویری این روزها از متن یک نامه با سربرگ شهرداری فومن در شبکه های اجتماعی دست به دست می‌چرخد که در آن درخواست هایی از رئیس جمهور (که در آخرین سفر استانی اش عازم گیلان شده بود) برای نهاد شهرداری فومن مطرح شده است.

از نکات مهم در این تصویر امضای شخص هوشنگ عباسقلی‌زاده در پایین این برگه و مُهر ستاد ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در بالای این برگه است.

با اینحال حال تعدادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی موبایلی در واقعی بودن این تصویر ایجاد تردید و این عکس را فتوشاپی و دستکاری شده خواندند اما پیگیری های بَهجت نیوز حاکی از صحت تصویر منتشره دارد.

در حالیکه عده‌ای این کار عباسقلی زاده را هوشمندانه و به زبان عامیانه “زرنگی” می‌دانند اما عده‌ای دیگر در آن سوی ماجرا این حرکت را نوعی آبرو ریزی تلقی می‌کنند ؛ در هر صورت قضاوت درباره اینکه آیا انجام این روش برای نهادی که میتواند از راه‌های قانونی درخواست کمک و اعتبار بکند مُتداول است یا خیر را بر عهده صاحب نظران این امر خواهیم گذاشت.

پی نوشت : قصد نداریم با انتشار این خبر منکر زحمات و تلاش های بی‌دریغ مسئولین شهرداری فومن باشیم اما از طرفی وجدان کاری و رسانه ای ما این مسئله را گوشزد میکند که اخبار شهر را بدون نگاه مغرضانه یا جانب‌دارانه منتشر کنیم.همچنین مخاطبین گرامی این نکته را به یاد داشته باشند که رسانه‌های خبری شهرستان فومن بارها این مسئله را اثبات کرده اند که خیرخواه و دلسوز و همراه مسئولین شهرستان در راه عمران و آبادانی شهر هستند.

 1. بنده خدا گفت:

  بهجت نیوز عزیز ،
  ای کاش متن را با اجازه جناب آقای شهردار منتشر می نمودید بعد قضاوت را به عهده مردم شریف و بزرگوار فومن می گذاشتید.

 2. مجید گفت:

  خدمت دوستان بگم ما که تو شهرستان فومن در پایین ترین درجه شهری هستم هرچیز کلان مال مرکز استان رشت ،،ماها حسود نیستیم ولی رشتیا همه چیز اول برای خودشون میخوان ،،مسولان شهرستان فومن که زبانشون حرفی نداره برای گفتن ،،باز خدا پدر شهردار فومنو بیامورزه من موافقش نیستم ولی خپا کنه دردی که مردمو رنج میده گفته باشه توش

 3. ای کاش شهردار فومن از مردم ستم دیده روستای زیده هم ای ریس جمهور تعریف میکرد که چه مواد شیمیای شبانه روز بر روی انها میباره که آل صعود بر سر مردم یمن نریخته

  به خدا مسئولین زمانی میفهمن که سهراب مرده ونوشدارو بی فایدست حالا بزار ید هی بچههای جوان بیان با زبان بی زبانی بگن و مسئولین بیان توسری بزنن وببرنشون

 4. این نامه از کجا درز کرده و تو شبکه های اجتماعی افتاده؟ستاد ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری چرا باید از ارسال نامه شهردارفومن به بیرون و فضای مجازی منتشر کنه؟این کجاش اعتماده؟

 5. لوغوز گفت:

  فومنی بدون بهجت نیوز یعنی شهر بی رسانه

 6. سیامک گفت:

  ای کاش به جای این همه صندوق صدقات ، سطل زباله داخل خیابان های شهر فومن قرار داده میشد …