کد خبر: 23687تاریخ انتشار : 0:29:33 - پنجشنبه 23 آوریل 2015

ابطال کارت سوخت مالکین خودروهای نیسان و وانت بارها در صورت عدم تشکیل پرونده

روابط عمومی سازمان حمل و نقل همگانی شهر فومن با انتشار بیانیه‌ای از مالکین خودروهای نیسان و وانت بارها درخواست کرد جهت جلوگیری از ابطال کارت سوخت و تکمیل پرونده و دریافت پروانه فعالیت درون شهری به این سازمان مراجعه نمایند. به گزارش بهجت نیوز ؛ در راستای نظارت بیشتر بر عملکرد وانت بارها در […]

روابط عمومی سازمان حمل و نقل همگانی شهر فومن با انتشار بیانیه‌ای از مالکین خودروهای نیسان و وانت بارها درخواست کرد جهت جلوگیری از ابطال کارت سوخت و تکمیل پرونده و دریافت پروانه فعالیت درون شهری به این سازمان مراجعه نمایند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ در راستای نظارت بیشتر بر عملکرد وانت بارها در سال گذشته بسیاری از مالکین ، ثبت نام و نسبت به تشکیل پرونده و دریافت پروانه فعالیت درون شهری اقدام نمودند.

شایان ذکر است، با اجرای این طرح و الزام به نصب برچسب طراحی شده ، آن دسته از وانت بارهایی که در خدمت ناوگان حمل و نقل عمومی نیستند، شناسایی می شوند و تنها آن دسته از رانندگان وانت بارهایی که در این طرح ثبت‌نام و در چرخه حمل و نقل عمومی بار فعالیت کنند از سهمیه سوخت استفاده خواهند کرد.

از دیگر امتیازات ساماندهی وانت بارها نظارت بهتر و پیگیری راحت تر شکایات مردمی از تخلفات این خودروها خواهد بود.

بدینوسیله به اطلاع می رساند به منظور جلوگیری از ابطال کارت سوخت خودروی خود نسبت به تشکیل و تکمیل پرونده و ثبت نام در سایت به سازمان حمل و نقل همگانی شهر فومن واقع در خیابان شهدا رویروی اداره امور مالیاتی مراجعه فرمایید.