کد خبر: 23513تاریخ انتشار : ۹:۱۳:۱۷ - شنبه ۲۹ فرو ۱۳۹۴

پروژه اجرای طرح هادی در دهستان گشت افتتاح یافت

با حضور نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار فومن ، مسئولین شهرستان و اهالی دستان گشت طرح هادی روستای گشت با اعتبار بالغ بر ۳۷۵میلیون تومان شامل اجرای آسفالت ، پیاه رو سازی و جدول بندی افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش بهجت نیوز ؛ میرشمس مومنی زاده فرماندار فومن […]

با حضور نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار فومن ، مسئولین شهرستان و اهالی دستان گشت طرح هادی روستای گشت با اعتبار بالغ بر ۳۷۵میلیون تومان شامل اجرای آسفالت ، پیاه رو سازی و جدول بندی افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش بهجت نیوز ؛ میرشمس مومنی زاده فرماندار فومن در جمع اهالی دهستان گشت گفت: خوشحالیم که در هفته بنیاد مسکن شاهد افتتاح پروژه اجرای طرح هادی دهستان گشت این نهاد در شهرستان فومن هستیم که از برکات انقلاب اسلامی است.

وی به سفر رئیس جمهور و هیئت وزیران به استان گیلان اشاره نمود و افزود:امیدواریم حضور رئیس جمهور و هیئت وزیران مایه خیر و برکت در این استان باشد و خبرهای خوشی از این سفر شامل حال مردم گیلان شود.

مومنی زاده استقبال بی نظیر مردم گیلان از رئیس جمهور را نشانه حمایت مردم از دولت تدبیر و امید دانست و تصریح کرد: از حضور مردم همیشه در صحنه شهرستان فومن جهت استقبال از رئیس جمهور در ورزشگاه عضدی رشت تقدیر و تشکر میکنیم.

فرماندار شهرستان فومن به رویکرد دولت تدبیر و امید مبنی بر رسیدگی به مشکلات روستاها اشاره نمود و افزود:انشا الله امیدواریم شاهد خدمات بیشتر دولت به مردم به ویژه در روستاها باشیم.

مومنی زاده افزود:مشکلات روستاها در حوزه های مختلف در شهرستان فومن مورد بررسی قرار گرفته که امیدواریم با تلاش مسئولین رفع گردد.

هم چنین توسط نماینده ، فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان از روند اجرای طرح هادی روستای کردمحله بازدید نمودند.

524545 78454545 article