کد خبر: 23513تاریخ انتشار : 9:13:17 - شنبه 18 آوریل 2015

پروژه اجرای طرح هادی در دهستان گشت افتتاح یافت

با حضور نماينده مردم فومن در مجلس شوراي اسلامي ، فرماندار فومن ، مسئولين شهرستان و اهالي دستان گشت طرح هادي روستاي گشت با اعتبار بالغ بر 375ميليون تومان شامل اجراي آسفالت ، پياه رو سازي و جدول بندي افتتاح و به بهره برداري رسيد. به گزارش بهجت نیوز ؛ ميرشمس مومني زاده فرماندار فومن […]

با حضور نماينده مردم فومن در مجلس شوراي اسلامي ، فرماندار فومن ، مسئولين شهرستان و اهالي دستان گشت طرح هادي روستاي گشت با اعتبار بالغ بر 375ميليون تومان شامل اجراي آسفالت ، پياه رو سازي و جدول بندي افتتاح و به بهره برداري رسيد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ ميرشمس مومني زاده فرماندار فومن در جمع اهالي دهستان گشت گفت: خوشحاليم که در هفته بنياد مسکن شاهد افتتاح پروژه اجراي طرح هادي دهستان گشت اين نهاد در شهرستان فومن هستيم که از برکات انقلاب اسلامي است.

وي به سفر رئيس جمهور و هيئت وزيران به استان گيلان اشاره نمود و افزود:اميدواريم حضور رئيس جمهور و هيئت وزيران مايه خير و برکت در اين استان باشد و خبرهاي خوشي از اين سفر شامل حال مردم گيلان شود.

مومني زاده استقبال بي نظير مردم گيلان از رئيس جمهور را نشانه حمايت مردم از دولت تدبير و اميد دانست و تصريح کرد: از حضور مردم هميشه در صحنه شهرستان فومن جهت استقبال از رئيس جمهور در ورزشگاه عضدي رشت تقدير و تشکر ميکنيم.

فرماندار شهرستان فومن به رويکرد دولت تدبير و اميد مبني بر رسيدگي به مشکلات روستاها اشاره نمود و افزود:انشا الله اميدواريم شاهد خدمات بيشتر دولت به مردم به ويژه در روستاها باشيم.

مومني زاده افزود:مشکلات روستاها در حوزه هاي مختلف در شهرستان فومن مورد بررسي قرار گرفته که اميدواريم با تلاش مسئولين رفع گردد.

هم چنين توسط نماينده ، فرماندار و ديگر مسئولين شهرستان از روند اجراي طرح هادي روستاي کردمحله بازديد نمودند.

524545 78454545 article