کد خبر: 23406تاریخ انتشار : 6:21:59 - چهار شنبه 15 آوریل 2015

اقدام عجیب اصلاح طلبان فومنی در آستانه سفر ریاست جمهوری به گیلان+عکس

از دولت‌ گذشته تا به حال باب شده است که مسئولین ارشد کشوری در طول مدیریت خود سفرهایی به استان های کشور داشته باشند و از نزدیک با مشکلات مردم روبرو شوند. به گزارش بهجت نیوز ؛ سفرهای مسئولین کشوری به استان های محروم با برنامه ریزی مناسب می تواند منشاء خیر و برکاتی برای […]

از دولت‌ گذشته تا به حال باب شده است که مسئولین ارشد کشوری در طول مدیریت خود سفرهایی به استان های کشور داشته باشند و از نزدیک با مشکلات مردم روبرو شوند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ سفرهای مسئولین کشوری به استان های محروم با برنامه ریزی مناسب می تواند منشاء خیر و برکاتی برای آن استان شود و اگر و مسئولین با نگاه سیاسی به آن بنگرند این فرصت مهم از دست خواهد رفت و این سفرها هیچ سودی برایشان نخواهد داشت.

میزبانان باید قبل از ورود مسئولین کشوری به استان ها مشکلات استان و مردم را بررسی کنند تا در طول سفر مقامات بتوانند باری را از دوش استان برداشته و مشکلات مردم را کاهش دهند.

برخی از سیاسیون برای استقبال از رئیس جمهور در مرکز استان، شهرها و روستاها بنرهایی را برای استقبال و حضور مردم در مراسم استقبال نسب کرده اند تا مردم را جهت ورود رئیس جمهور آماده کنند.

مسئولین استان باید به جای اینکه به نی انبان بپردازند مشکلات استان و مردم را احصا کرده و در این سفر یک روزه مطرح کنند تا شاید بتوانند به رونق اقتصاد استان کمک کنند.

در برخی از شهرها و روستاها توسط شورا و دهیاری ها از مردم دعوت می شود که در روز ورود رئیس جمهور به استان در مرکز استان برای استقبال از هیات دولت حضور داشته باشند.ظاهرا قرار است مردم توسط دهیاران با هزینه های بیت المال وسیله ایاب و ذهاب برای آمدن به مرکز استان در روز ورود رئیس جمهور را فراهم کنند.

در این میان اما عکس‌العمل طیف موسوم به “اصلاح طلبان فومن” در نوع خود جالب توجه است ؛ این طیف همانند خط مشی دو دهه اخیر رهبرانش ‘بازهم’ منافع حزبی را بر منافع ملی ترجیح دادهـ و در سال همدلی با دولت ، سفر رئیس جمهور به گیلان را بهانه ای برای تاخت و تاز بر دولت قبلی و طرح مسائل کینه توزانه از روشی ناجوانمردانه قرار داده است.

تصویر بالا مربوط به پخش شب‌نامه در خیابان های شهر فومن می‌باشد

( برای دریافت در سایز اصلی بر روی تصویر کلیک کنید)

 1. صادق گفت:

  سلام دروغ هايي نوشته اين اقاي شوراي مشورتي
  مدارس رشت تعطيله فومن هم شنيدم كه تعطيله.چي شلوغ انداختن اينا اگر اين كار رو دولت احمدي نژاد ميكرد فرداش پيداش مي كردن پدرشو در مياوردن كجا لغو تحريم شده
  چي كرده يه بار سبد كالا داده اونم ناقص
  تلويزيون چرا راهپيمايي ٢٢بهمن رو نشون ميده كه جمعيت مثلا استقبال اومده
  اين چه حرفيه كه بچه محل گيلاني ما اقاي نوبخت ميگه نامه نديد خوب مردم چي كنند!!!

 2. علي گفت:

  متاسفم براي مسئولين مگر استاندار دوره احمدي نژاد تو گيلان اقاي قهرماني نبود پس معلومه دولت قبل كينه اي نبوده و از همه ظرفيت ها استفاده مي كرده دولت دولت مردمي بود
  اما اين دولت دولت عده خاصيه اعتدال نه مال اصلاح طلبانه

 3. روشن گفت:

  متن خاصی نبود که اینقدر حساسیت نشان دتده اید.

 4. صمد گفت:

  سلام علیکم
  شورای مشورتی اصلاح طبان در فومن چند نفر معدود هستند که یک نفر اخیرا استعفا داد
  درضمن این طیف در فومن از پایگاه اجتماعی برخردار نیستند (در واقع در اقلیت هستند)