کد خبر: 23406تاریخ انتشار : ۶:۲۱:۵۹ - چهارشنبه ۲۶ فرو ۱۳۹۴

اقدام عجیب اصلاح طلبان فومنی در آستانه سفر ریاست جمهوری به گیلان+عکس

از دولت‌ گذشته تا به حال باب شده است که مسئولین ارشد کشوری در طول مدیریت خود سفرهایی به استان های کشور داشته باشند و از نزدیک با مشکلات مردم روبرو شوند. به گزارش بهجت نیوز ؛ سفرهای مسئولین کشوری به استان های محروم با برنامه ریزی مناسب می تواند منشاء خیر و برکاتی برای […]

از دولت‌ گذشته تا به حال باب شده است که مسئولین ارشد کشوری در طول مدیریت خود سفرهایی به استان های کشور داشته باشند و از نزدیک با مشکلات مردم روبرو شوند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ سفرهای مسئولین کشوری به استان های محروم با برنامه ریزی مناسب می تواند منشاء خیر و برکاتی برای آن استان شود و اگر و مسئولین با نگاه سیاسی به آن بنگرند این فرصت مهم از دست خواهد رفت و این سفرها هیچ سودی برایشان نخواهد داشت.

میزبانان باید قبل از ورود مسئولین کشوری به استان ها مشکلات استان و مردم را بررسی کنند تا در طول سفر مقامات بتوانند باری را از دوش استان برداشته و مشکلات مردم را کاهش دهند.

برخی از سیاسیون برای استقبال از رئیس جمهور در مرکز استان، شهرها و روستاها بنرهایی را برای استقبال و حضور مردم در مراسم استقبال نسب کرده اند تا مردم را جهت ورود رئیس جمهور آماده کنند.

مسئولین استان باید به جای اینکه به نی انبان بپردازند مشکلات استان و مردم را احصا کرده و در این سفر یک روزه مطرح کنند تا شاید بتوانند به رونق اقتصاد استان کمک کنند.

در برخی از شهرها و روستاها توسط شورا و دهیاری ها از مردم دعوت می شود که در روز ورود رئیس جمهور به استان در مرکز استان برای استقبال از هیات دولت حضور داشته باشند.ظاهرا قرار است مردم توسط دهیاران با هزینه های بیت المال وسیله ایاب و ذهاب برای آمدن به مرکز استان در روز ورود رئیس جمهور را فراهم کنند.

در این میان اما عکس‌العمل طیف موسوم به “اصلاح طلبان فومن” در نوع خود جالب توجه است ؛ این طیف همانند خط مشی دو دهه اخیر رهبرانش ‘بازهم’ منافع حزبی را بر منافع ملی ترجیح دادهـ و در سال همدلی با دولت ، سفر رئیس جمهور به گیلان را بهانه ای برای تاخت و تاز بر دولت قبلی و طرح مسائل کینه توزانه از روشی ناجوانمردانه قرار داده است.

تصویر بالا مربوط به پخش شب‌نامه در خیابان های شهر فومن می‌باشد

( برای دریافت در سایز اصلی بر روی تصویر کلیک کنید)

 1. صادق گفت:

  سلام دروغ هایی نوشته این اقای شورای مشورتی
  مدارس رشت تعطیله فومن هم شنیدم که تعطیله.چی شلوغ انداختن اینا اگر این کار رو دولت احمدی نژاد میکرد فرداش پیداش می کردن پدرشو در میاوردن کجا لغو تحریم شده
  چی کرده یه بار سبد کالا داده اونم ناقص
  تلویزیون چرا راهپیمایی ٢٢بهمن رو نشون میده که جمعیت مثلا استقبال اومده
  این چه حرفیه که بچه محل گیلانی ما اقای نوبخت میگه نامه ندید خوب مردم چی کنند!!!

 2. علي گفت:

  متاسفم برای مسئولین مگر استاندار دوره احمدی نژاد تو گیلان اقای قهرمانی نبود پس معلومه دولت قبل کینه ای نبوده و از همه ظرفیت ها استفاده می کرده دولت دولت مردمی بود
  اما این دولت دولت عده خاصیه اعتدال نه مال اصلاح طلبانه

 3. روشن گفت:

  متن خاصی نبود که اینقدر حساسیت نشان دتده اید.

 4. صمد گفت:

  سلام علیکم
  شورای مشورتی اصلاح طبان در فومن چند نفر معدود هستند که یک نفر اخیرا استعفا داد
  درضمن این طیف در فومن از پایگاه اجتماعی برخردار نیستند (در واقع در اقلیت هستند)