کد خبر: 23313تاریخ انتشار : ۲۱:۵۵:۱۸ - یکشنبه ۲۳ فرو ۱۳۹۴

استخر شنای فومن تا سه ماه آینده پذیرای ورزشکاران خواهد بود

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان : بازسازی و مرمت استخر شنای شهر فومن با اعتبار ۲۳۰ میلیون تومان از هفته آینده آغاز خواهد شد و ظرف مدت ۳ماه تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید. به گزارش بهجت نیوز ؛ مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان صبح امروز یکشنبه ۲۳ فروردین با […]

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان : بازسازی و مرمت استخر شنای شهر فومن با اعتبار ۲۳۰ میلیون تومان از هفته آینده آغاز خواهد شد و ظرف مدت ۳ماه تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش بهجت نیوز ؛ مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان صبح امروز یکشنبه ۲۳ فروردین با حضور در فرمانداری شهرستان فومن با میرشمس مومنی زاده فرماندار فومن دیدار و در مورد مسائل و مشکلات این شهرستان در حوزه ورزش و جوانان بحث و گفتگو نموند.

میرشمس مومنی زاده فرماندار شهرستان فومن در این دیدار با اشاره به کمبود سرانه و امکانات ورزشی شهرستان فومن گفت:بازسازی و بهره برداری از استخر شنا شهر فومن ، سالن ورزشی دهستان رودپیش ، سالن ورزشی شهر ماکلوان ، سالن ورزشی خطیب گوراب فومن ، استادیوم ورزشی آزادی و استادیوم ورزشی نیمه کاره شهر فومن از مطالبات و خواسته های مردم شهر فومن در حوزه ورزشی است که امیدواریم با پیگیری جدی اداره کل و حمایت فرمانداری تکمیل و به بهره برداری برسد.

فرماندار فومن تصریح کرد : استخر شنای شهرستان فومن به علت فرسودگی در حال حاضر تعطیل و نیاز به مرمت و بازسازی دارد و اعتبارات مصوب برای این کار صورت گرفته است که امیدواریم هرچه زودتر این پروژه آغاز و تکمیل شود.

وی افزود:تعدادی از خیرین نیز جهت توسعه استخر شنای فومن اعلام آمادگی نموده اند که انشاا… از کمک های این عزیزان در فازهای بعدی جهت ایجاد سونای بخار ، استخر شنای کودک و جکوزی استفاده خواهیم نمود.

مومنی زاده به سالن ورزشی شهر ماکلوان اشاره کرد و افزود:از سال ۹۱کار اجرای این سالن ورزشی متوقف شده است که به دلیل کمبود اعتبارات نیمه کاره می باشد و به جهت اینکه در محدوده شهر ماکلوان واقع شده است از اهمیت بسیاری برخوردار است که امیدواریم به زودی کار تکمیل آن صورت گیرد.

مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان نیز در این دیدار با اشاره به سفر رئیس محترم جمهور در هفته جاری به استان گیلان گفت:۵طرح در سفر جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم به استان گیلان در حوزه ورزش در اولویت قرار دارد .

وی تصریح کرد:سالن جهان پهلوان تختی شهرستان لاهیجان ، پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی سردارجنگل ، سالن ورزشی جوبن رودبار ، سالن رزمی شهرستان لنگرود و سالن ورزشی خطیب گوراب شهرستان فومن جزء پروژه هایی هستند که در اولویت قرار دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان خاطرنشان کرد:بازسازی و مرمت استخر شنای شهر فومن با اعتبار ۲۳۰ میلیون تومان از هفته آینده آغاز خواهد شد و ظرف مدت ۳ماه تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

وی توسعه این استخر را مستلزم اعتبارات بیشتری دانست و افزود: برای توسعه این استخر شنا به ۲۰۰میلیون تومان اعتبار دیگر جهت ایجاد امکاناتی چون سونا بخار ، استخر کودک ، جکوزی و … نیاز است.

رهنما از کم بودن سرانه فضاهای ورزشی در استان گیلان گفت و افزود: رتبه گیلان در بین استانهای دیگر از نظر سرانه فضاهای ورزشی بسیار کم است که نیاز به پیگیری و حمایت تمام مسئولین استان دارد.

وی ادامه داد : عدالت نیز باید در توزیع امکانات و سرانه ورزشی در استانها و هم چنین شهرستانها صورت پذیرد.

وی در بخش پایانی صحبتهایش گفت: درآمد اماکن ورزشی هرشهرستان صرفاً برای ورزش همان شهرستان هزینه می‌شود که این خود فرصتی برای حفظ و نگهداری اماکن و امکانات ورزشی است.

لازم بذکرست فرماندار شهرستان فومن و مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان پس از این دیدار از سالن ورزشی نیمه کاره شهر ماکلوان واستخر شنای شهر فومن بازدید بعمل آوردند./تصاویر از زلیخا صفری

varzesh-fuman (5) varzesh-fuman (4) varzesh-fuman (3) varzesh-fuman (1) varzesh-fuman (2)

  1. نام شما گفت:

    با سلام
    تاریخ انتشار خبر بازگشایی استخر فومن در فروردین ماه ۱۳۹۴ توسط سایت شما منتشر شد ، لیکن هم اکنون دی ماه ۱۳۹۴ است ولی باز خبری از بازگشایی استخر فومن به گوش نمیرسد . چرا ؟؟؟
    آیا ورزش کردن و تفریح سالم از دید مسئولین شهرستان فومن جایگاه پایین تری نسبت به اعتیاد و قلیانسرا ها دارد؟ چرا هیچ گوش شنوا و چشم بینایی در شهرستان فومن وجود ندارد !!! ؟؟؟