کد خبر: 23313تاریخ انتشار : 21:55:18 - یکشنبه 12 آوریل 2015

استخر شنای فومن تا سه ماه آینده پذیرای ورزشکاران خواهد بود

مديرکل ورزش و جوانان استان گيلان : بازسازي و مرمت استخر شنای شهر فومن با اعتبار 230 ميليون تومان از هفته آينده آغاز خواهد شد و ظرف مدت 3ماه تکميل و به بهره برداري خواهد رسيد. به گزارش بهجت نیوز ؛ مسعود رهنما مديرکل ورزش و جوانان استان گيلان صبح امروز يکشنبه 23 فروردين با […]

مديرکل ورزش و جوانان استان گيلان : بازسازي و مرمت استخر شنای شهر فومن با اعتبار 230 ميليون تومان از هفته آينده آغاز خواهد شد و ظرف مدت 3ماه تکميل و به بهره برداري خواهد رسيد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ مسعود رهنما مديرکل ورزش و جوانان استان گيلان صبح امروز يکشنبه 23 فروردين با حضور در فرمانداري شهرستان فومن با ميرشمس مومني زاده فرماندار فومن ديدار و در مورد مسائل و مشکلات اين شهرستان در حوزه ورزش و جوانان بحث و گفتگو نموند.

ميرشمس مومني زاده فرماندار شهرستان فومن در اين ديدار با اشاره به کمبود سرانه و امکانات ورزشي شهرستان فومن گفت:بازسازي و بهره برداري از استخر شنا شهر فومن ، سالن ورزشي دهستان رودپيش ، سالن ورزشي شهر ماکلوان ، سالن ورزشي خطيب گوراب فومن ، استاديوم ورزشي آزادي و استاديوم ورزشي نيمه کاره شهر فومن از مطالبات و خواسته هاي مردم شهر فومن در حوزه ورزشي است که اميدواريم با پيگيري جدي اداره کل و حمايت فرمانداري تکميل و به بهره برداري برسد.

فرماندار فومن تصريح کرد : استخر شناي شهرستان فومن به علت فرسودگي در حال حاضر تعطيل و نياز به مرمت و بازسازي دارد و اعتبارات مصوب براي اين کار صورت گرفته است که اميدواريم هرچه زودتر اين پروژه آغاز و تکميل شود.

وي افزود:تعدادي از خيرين نيز جهت توسعه استخر شناي فومن اعلام آمادگي نموده اند که انشاا… از کمک هاي اين عزيزان در فازهاي بعدي جهت ايجاد سوناي بخار ، استخر شناي کودک و جکوزي استفاده خواهيم نمود.

مومني زاده به سالن ورزشي شهر ماکلوان اشاره کرد و افزود:از سال 91کار اجراي اين سالن ورزشي متوقف شده است که به دليل کمبود اعتبارات نيمه کاره مي باشد و به جهت اينکه در محدوده شهر ماکلوان واقع شده است از اهميت بسياري برخوردار است که اميدواريم به زودي کار تکميل آن صورت گيرد.

مسعود رهنما مديرکل ورزش و جوانان استان گيلان نيز در اين ديدار با اشاره به سفر رئيس محترم جمهور در هفته جاري به استان گيلان گفت:5طرح در سفر جناب آقاي دکتر روحاني رئيس جمهور محترم به استان گيلان در حوزه ورزش در اولويت قرار دارد .

وي تصريح کرد:سالن جهان پهلوان تختي شهرستان لاهيجان ، پيست دوچرخه سواري مجموعه ورزشي سردارجنگل ، سالن ورزشي جوبن رودبار ، سالن رزمي شهرستان لنگرود و سالن ورزشي خطيب گوراب شهرستان فومن جزء پروژه هايي هستند که در اولويت قرار دارند.

مديرکل ورزش و جوانان استان گيلان خاطرنشان کرد:بازسازي و مرمت استخر شناي شهر فومن با اعتبار 230 ميليون تومان از هفته آينده آغاز خواهد شد و ظرف مدت 3ماه تکميل و به بهره برداري خواهد رسيد.

وي توسعه اين استخر را مستلزم اعتبارات بيشتري دانست و افزود: براي توسعه اين استخر شنا به 200ميليون تومان اعتبار ديگر جهت ايجاد امکاناتي چون سونا بخار ، استخر کودک ، جکوزي و … نياز است.

رهنما از کم بودن سرانه فضاهاي ورزشي در استان گيلان گفت و افزود: رتبه گيلان در بين استانهاي ديگر از نظر سرانه فضاهاي ورزشي بسيار کم است که نياز به پيگيري و حمايت تمام مسئولين استان دارد.

وي ادامه داد : عدالت نيز بايد در توزيع امکانات و سرانه ورزشي در استانها و هم چنين شهرستانها صورت پذيرد.

وي در بخش پاياني صحبتهايش گفت: درآمد اماکن ورزشي هرشهرستان صرفاً براي ورزش همان شهرستان هزينه مي‌شود که اين خود فرصتي براي حفظ و نگهداري اماکن و امکانات ورزشي است.

لازم بذکرست فرماندار شهرستان فومن و مديرکل ورزش و جوانان استان گيلان پس از اين ديدار از سالن ورزشي نيمه کاره شهر ماکلوان واستخر شناي شهر فومن بازديد بعمل آوردند./تصاویر از زلیخا صفری

varzesh-fuman (5) varzesh-fuman (4) varzesh-fuman (3) varzesh-fuman (1) varzesh-fuman (2)

  1. نام شما گفت:

    با سلام
    تاریخ انتشار خبر بازگشایی استخر فومن در فروردین ماه 1394 توسط سایت شما منتشر شد ، لیکن هم اکنون دی ماه 1394 است ولی باز خبری از بازگشایی استخر فومن به گوش نمیرسد . چرا ؟؟؟
    آیا ورزش کردن و تفریح سالم از دید مسئولین شهرستان فومن جایگاه پایین تری نسبت به اعتیاد و قلیانسرا ها دارد؟ چرا هیچ گوش شنوا و چشم بینایی در شهرستان فومن وجود ندارد !!! ؟؟؟