کد خبر: 23289تاریخ انتشار : 22:11:38 - شنبه 11 آوریل 2015

امام جمعه فومن از زلیخا صفری خبرنگار خبرگزاری تسنیم تجلیل کرد

امام جمعه فومن ظهر امروز در مراسم تجلیل از بانوان نمونه و فعال این شهرستان در پیش از خطبه‌های نماز جمعه فومن اظهار داشت: حضرت زهرا(س) الگوی زنان و دختران مسلمان است. به گزارش بهجت نیوز ؛ حجت الاسلام سیدمحمدحسن صفوی با بیان اینکه پیش از پیروزی انقلاب اسلامی زنان جایگاهی در سطح مدیریت کشور […]

امام جمعه فومن ظهر امروز در مراسم تجلیل از بانوان نمونه و فعال این شهرستان در پیش از خطبه‌های نماز جمعه فومن اظهار داشت: حضرت زهرا(س) الگوی زنان و دختران مسلمان است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ حجت الاسلام سیدمحمدحسن صفوی با بیان اینکه پیش از پیروزی انقلاب اسلامی زنان جایگاهی در سطح مدیریت کشور نداشتند، افزود: امروز به‌برکت انقلاب اسلامی شاهد اعتلای جایگاه بانوان در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی هستیم.

وی با تجلیل از زلیخا صفری خبرنگار خبرگزاری تسنیم در این شهرستان، اظهار داشت: دقت، سرعت، صراحت قلم و توجه به نیازهای مرمی از ویژگی‌های خبرگزاری تسنیم و خبرنگاران متخصص آن است.

امام جمعه فومن با بیان اینکه تقدیر از خبرنگار خبرگزاری تسنیم و بانوان فعال این شهرستان به‌مناسبت روز زن و سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) است، تصریح کرد: مردم شاهد تلاش زنان در عرصه‌های انقلابی برای عزت کشور هستند.

صفوی ولایت‌مداری با تأسی از سیره حضرت زهرا(س) را از مهمترین ویژگی‌های بانوان کشورمان دانست و خاطرنشان کرد: زنان ایرانی در پاسداشت ارزش‌های الهی در بنیان خانواده نقش مهمی دارند.

در این مراسم از تعدادی از فعالان زن فومن و نمازگزاران جمعه این شهرستان که همنام حضرت زهرا(س) بودند نیز تجلیل شد.