کد خبر: 23209تاریخ انتشار : 21:57:40 - شنبه 11 آوریل 2015

تیم شهرداری فومن ترکوند!/فومنی ها صدرنشین شدند + جدول

تیم فوتبال شهرداری فومن در بازی خانگی خود در سال جدید مقابل هیأت فوتبال زیراب با نتیجه‌ای پرگل بازی را به پایان رساند. به گزارش بهجت نیوز ؛ دو تیم شهرداری فومن و هیأت فوتبال زیراب از هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال کشور عصر امروز در استادیوم آزادی فومن به مصاف هم رفتند […]

تیم فوتبال شهرداری فومن در بازی خانگی خود در سال جدید مقابل هیأت فوتبال زیراب با نتیجه‌ای پرگل بازی را به پایان رساند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ دو تیم شهرداری فومن و هیأت فوتبال زیراب از هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال کشور عصر امروز در استادیوم آزادی فومن به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه پنج بر صفر به سود تیم فومنی پایان رسید.

بازیکنان تیم شهرداری فومن که از امتیاز میزبانی بهره می‌بردند، با وجود بارش شدید باران و تگرگ که باعث شد بازی برای دقایقی نیمه تمام باقی بماند توانست از سد این تیم مازندرانی عبور کند.

در این دیدار یک بازی کاملا یک‌طرفه از تیم شهرداری فومن شاهد بودیم که سرانجام با گل‌های حسن اشجاری در دقیقه 35 ، محمد آزادطلب دقیقه 65 ، سیدعلی یحیی زاده دقیقه 70 و محمد خوش تراش در دقیقه 78 و نیما پاکدل در دقیقه 89 به پایان رسید.

از نکات قابل توجه در این دیدار حضور دوست‌داران تیم شهرداری فومن با وجود جو نامساعد آب‌وهوا در ورزشگاه آزادی بود.با این پیروزی پرگل شهرداری فومن پس از هفته ها تلاش بالاتر از تیم رهپویان رضوانشهر با سه امتیاز بیشتر صدرنشین شد.

نتایج سایر دیدارها به شرح زیر میباشد:

امید حسن آباد 0  –  2  ایرانداد تهران
شهرداری لنگرود 1 – 1 شهدای ساری
مقاومت تهران 4 – 0 رهپویان رضوانشهر
شهرداری فومن  5  –  0  هیأت فوتبال زیراب
دریای بابل 0 –  0 چوکای تالش
شهید کریمی جویبار 1 – 1 عمارت گرگان