کد خبر: 23177تاریخ انتشار : 1:39:43 - جمعه 10 آوریل 2015

جلسه مدیران مدارس غیر دولتی آموزش و پرورش فومن برگزار شد

جلسه مدیران مدارس و مراکز غیر دولتی شهرستان فومن در سالن اجتماعات آموزش و پرورش برگزار شد. به گزارش بهحت نیوز ؛ این جلسه با حضور قربانی مدیرآموزش و پرورش ، حاجت پور معاون آموزشی ، سیاوشی کارشناس مدارس غیر دولتی برگزار شد. قربانی ضمن عرض خیر مقدم به مدیران و تبریک سال دولت و […]

جلسه مدیران مدارس و مراکز غیر دولتی شهرستان فومن در سالن اجتماعات آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش بهحت نیوز ؛ این جلسه با حضور قربانی مدیرآموزش و پرورش ، حاجت پور معاون آموزشی ، سیاوشی کارشناس مدارس غیر دولتی برگزار شد.

قربانی ضمن عرض خیر مقدم به مدیران و تبریک سال دولت و ملت ، همدلی و همزبانی ، پیرامون مسائل آموزشی و تخصصی ، کیفیت مسائل آموزشی و دقت در امور پرورشی و همچنین در زمینه نرخ شهریه سال تحصیلی ۹۵-۹۴ و تکمیل فرمهای مربوطه به مدارس و مراکز آموزشی مواردی را عنوان کرد.

وی بیان کرد: امیدوارم توفیق پیدا کنیم تا در راستای توسعه مشارکتهای همه جانبه مردمی اعم از مشارکت های دانش آموزی ، اولیاء و مربیان ، معلمان و فرهنگیان عزیز ، که علاقه مند به امر آموزش وپرورش هستند و همچنین با همکاری سازمانها و نهادها تصمیمات خوب گرفته شود تا ثمره آموزش وپرورش به همت مردم و با کمک و تلاش همه عزیزان منجر به تربیت نسلی شود که شهدای ما خواهان آن بودند.

وی در این جلسه تصریح کرد : تلاشمان این است که با همکاری و همیاری یکدیگر در سال جدید و در راستای اقتصاد مقاومتی سیاستهایی برگزینیم که کمترین بار مالی را برای دولت داشته باشد.

حاجت پور معاون آموزشی در مورد تشکیل جلسه دبیران در راستای تبادل و تجربه و همچنین تشکیل جلسات آموزش خانواده در مدارس ، پیگیری کیفیت آموزشی و کنترل دفاتر نمره ، استفاده از دبیران با تجربه و خلاق دروس مربوطه نکاتی را اشاره کرد.

سیاوشی در مورد زمینه های مسائل آموزشی ، بهبود مدارس غیردولتی موضوعاتی را عنوان کرد . در پایان مدیران مدارس نیز سوالاتی را با مسئولین مطرح و تبادل نظر نمودند./سعید ایوبی