کد خبر: 23101تاریخ انتشار : 15:58:12 - چهار شنبه 8 آوریل 2015

اسکلت فلزی ساختمان مصلی نماز جمعه فومن تحویل شد+تصاویر

صبح امروز اسکلت فلزی ساختمان مصلی نماز جمعه فومن در زمین مصلی نشانده شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ حجت السلام محمد حسن صفوی در حاشیه تخلیه سیلوهای ساخت مصلی نماز جمعه در گفتگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به اینکه به حمد و قوه الهی ما بعد از سه دهه و اندی ساخت مصلی […]

صبح امروز اسکلت فلزی ساختمان مصلی نماز جمعه فومن در زمین مصلی نشانده شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ حجت السلام محمد حسن صفوی در حاشیه تخلیه سیلوهای ساخت مصلی نماز جمعه در گفتگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به اینکه به حمد و قوه الهی ما بعد از سه دهه و اندی ساخت مصلی را که از عمده مشکل شهرستان بود حل کردیم گفت:در دین مبین اسلام مصلی از جایگاه ویژه برخوردار بوده و پیامبر اسلام در کنار مساجد مصلی را نیز داشتند.

امام جمعه فومن مصلی را مرکز تجمیع عمومی خواند و افزود: مصلی مرکز اجتماع مسلمانان در اعیاد مختلف است.

وی نداشتن مصلی را در فومن از مشکل عمده این شهر خواند و احیای ان را توفیق بزرگ دانست.

وی تاکید کرد روزی که برای امام جمعه این شهر در مکان نماز جمعه حاضر شدم به مردم شهر قول دادم که این جایگاه را فراهم کنم و با موافقت تهران و شهرستان از امروز سیلوی ساختمان مصلی اغاز می شود.

وی هزینه فاز اول مصلی را تا امروز که فنداسیون و سیلوی اهنی نصب ساختمان است بالغ بر 1 میلیارد تومان اعلام کرد و اظهار نمود به زودی در صدد اجرای فاز دوم مصلی نیز خواهیم شد وی فاز اول را شامل 2 هزار متر مربع و فاز دوم را 4 هزار متر مربع اعلام کرد..

وی خیران را بزرگترین حامیان ساخت مصلی دید و گفت خیران شهر در این کار خداپسندانه کمک کننن.

وی فاز اول را شامل نماز خانه و فاز دوم را کتابخانه ،دفتر امام جمعه ،وضو خانه و سرویس بهداشتی ،مهد کودک،دفتر ستاد اقامه نماز شهرستان،صندوق قرض الحسنه،اتاق تاسیسات ،کلاسهای آموزشی و دیگر بخشها هم برای خواهران و هم برادران عنوان کرد.

امام جمعه فومن همچنین از پیگیریهای نماینده شهرستانجناب عاشوری و کمک ایشان و نیز از مهندس مشمولی مدیر عامل شرکت نئو پان فومنات در جهت کمک به ساخت مصلی تقدیر کرد.

در این گفتگوهمچنین مهندس ایرج رضائی مهندس ناظر عالی و عضو نظام مهندسی رودباراظهار کرد ؛من با بیش از 50 سوله در بیش از 120 هزار متر مربع کار کردم و از سوله سازی مازندران ساری که بیشترین سوله را در شهرک صنعتی لوشان و نئو پان فومن داشتم در مناقصه این پروژه به دست ما افتاد چون ما با قیمت پائین در مناقصه برنده ساخت سوله مصلی شدیم.

وی با اشاره به اینکه نصب اسکلت فلزی این مکان تا 15 روز دیگر آغاز می شود گفتم ا با نظارت مهندسین زیر مجموعه خودمان و مهندس عامر معاون فرماندار و مهندس عظیمی نژاد بخشدار سردار جنگل این شهرستان و از اعضای هیئت امنائ ساختمان مصلی نظارت بر نصب سوله ها را داریم./تسنیم

mosalaa-fuman (2) mosalaa-fuman (3) mosalaa-fuman (4) mosalaa-fuman (5) mosalaa-fuman (6) mosalaa-fuman (7)

  1. مجید گفت:

    خدا کنه یک چیز خوب به یادگار بزارید مدرن و بزرگ درخور و شان مردم فومن باشه ،،اینها باعث میشه مردمم اومید وار به شهرشون باشن