کد خبر: 23086تاریخ انتشار : 13:58:55 - چهار شنبه 8 آوریل 2015

ستاد مردمی استقبال از رئيس جمهور در شهرستان فومن تشکیل خواهد شد

ميرشمس مومني‌زاده در جمع مديران شهرستان فومن با اشاره به سفر قريب‌الوقوع رئيس جمهور به گيلان اظهار کرد: براي استقبال مردمي از هيئت دولت ستاد تشکيل شده است. به گزارش بهجت نیوز ؛ سید میرشمس مومنی زاده ، فرماندار شهرستان فومن با بيان اينکه سفر رئيس جمهور با خير و برکت همراه است، افزود: اين […]

ميرشمس مومني‌زاده در جمع مديران شهرستان فومن با اشاره به سفر قريب‌الوقوع رئيس جمهور به گيلان اظهار کرد: براي استقبال مردمي از هيئت دولت ستاد تشکيل شده است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ سید میرشمس مومنی زاده ، فرماندار شهرستان فومن با بيان اينکه سفر رئيس جمهور با خير و برکت همراه است، افزود: اين مي‌تواند زمينه پيشرفت و توسعه بيشتر استان و شهرستان فومن را فراهم آورد.

فرماندار فومن با اشاره به اينکه براي استقبال و خواسته‌هاي مردم اين شهرستان برنامه‌ريزي شده است، تصريح کرد: فومن شهرستاني با مردماني انقلابي و ارزشي است و هماهنگي مسئولان بهترين راهکار براي توسعه شهرستان محسوب مي‌شود.

وي استقبال مردم گيلان را موجب افزايش دلگرمي دولت در ياري رساندن به مردم دانست و خاطرنشان کرد: در سفر رئيس جمهور به دنبال کسب موفقيت و امکانات بهتر و بيشتر براي شهرستان هستيم.

مومني‌زاده نحوه مهمانپذيري و استقبال از هيئت دولت را نشان‌دهنده فرهنگ بالاي مردم گيلان عنوان کرد و يادآور شد: فومن همواره پذيراي مهمانان زيادي بوده است.

وي از ائمه جماعات شهرستان خواست تا در نمازهاي جمعه مردم را براي استقبال از رئيس جمهور دعوت کنند و متذکر شد: زمينه حضور بازاريان، دهياران، دانش‌آموزان و دانشجويان مشتاق براي استقبال از رئيس جمهور فراهم شود.

فرماندار فومن با اشاره به حرکت کاروان استقبال مردم فومن به طرف رشت، گفت: فرمانداري رشت ميزبان مردم فومن خواهد بود ضمن اينکه فرمانداران با دستور مستقيم استاندار موظف به فراهم‌سازي بسترهاي اين سفر هستند./مسعود بهاری