کد خبر: 23086تاریخ انتشار : ۱۳:۵۸:۵۵ - چهارشنبه ۱۹ فرو ۱۳۹۴

ستاد مردمی استقبال از رئیس جمهور در شهرستان فومن تشکیل خواهد شد

میرشمس مومنی‌زاده در جمع مدیران شهرستان فومن با اشاره به سفر قریب‌الوقوع رئیس جمهور به گیلان اظهار کرد: برای استقبال مردمی از هیئت دولت ستاد تشکیل شده است. به گزارش بهجت نیوز ؛ سید میرشمس مومنی زاده ، فرماندار شهرستان فومن با بیان اینکه سفر رئیس جمهور با خیر و برکت همراه است، افزود: این […]

میرشمس مومنی‌زاده در جمع مدیران شهرستان فومن با اشاره به سفر قریب‌الوقوع رئیس جمهور به گیلان اظهار کرد: برای استقبال مردمی از هیئت دولت ستاد تشکیل شده است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ سید میرشمس مومنی زاده ، فرماندار شهرستان فومن با بیان اینکه سفر رئیس جمهور با خیر و برکت همراه است، افزود: این می‌تواند زمینه پیشرفت و توسعه بیشتر استان و شهرستان فومن را فراهم آورد.

فرماندار فومن با اشاره به اینکه برای استقبال و خواسته‌های مردم این شهرستان برنامه‌ریزی شده است، تصریح کرد: فومن شهرستانی با مردمانی انقلابی و ارزشی است و هماهنگی مسئولان بهترین راهکار برای توسعه شهرستان محسوب می‌شود.

وی استقبال مردم گیلان را موجب افزایش دلگرمی دولت در یاری رساندن به مردم دانست و خاطرنشان کرد: در سفر رئیس جمهور به دنبال کسب موفقیت و امکانات بهتر و بیشتر برای شهرستان هستیم.

مومنی‌زاده نحوه مهمانپذیری و استقبال از هیئت دولت را نشان‌دهنده فرهنگ بالای مردم گیلان عنوان کرد و یادآور شد: فومن همواره پذیرای مهمانان زیادی بوده است.

وی از ائمه جماعات شهرستان خواست تا در نمازهای جمعه مردم را برای استقبال از رئیس جمهور دعوت کنند و متذکر شد: زمینه حضور بازاریان، دهیاران، دانش‌آموزان و دانشجویان مشتاق برای استقبال از رئیس جمهور فراهم شود.

فرماندار فومن با اشاره به حرکت کاروان استقبال مردم فومن به طرف رشت، گفت: فرمانداری رشت میزبان مردم فومن خواهد بود ضمن اینکه فرمانداران با دستور مستقیم استاندار موظف به فراهم‌سازی بسترهای این سفر هستند./مسعود بهاری