کد خبر: 23083تاریخ انتشار : 13:53:30 - چهار شنبه 8 آوریل 2015

تیم فوتبال نوجوانان مجتمع فولاد برابر پرسپولیس رشت پیروز شد

در ادامه مسابقات فوتبال لیگ نوجوانان باشگاه های استان گیلان ، تیم نوجوانان مجتمع فولاد فومن برابر پرسپولیس رشت پیروز شد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایرنا ؛ در این مسابقه ، تیم فوتبال نوجوانان مجتمع فولاد فومن موفق شد با نتیجه یک بر صفر برابر تیم پرسپولیس رشت به برتری دست یابد […]

در ادامه مسابقات فوتبال لیگ نوجوانان باشگاه های استان گیلان ، تیم نوجوانان مجتمع فولاد فومن برابر پرسپولیس رشت پیروز شد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایرنا ؛ در این مسابقه ، تیم فوتبال نوجوانان مجتمع فولاد فومن موفق شد با نتیجه یک بر صفر برابر تیم پرسپولیس رشت به برتری دست یابد .

در این دیدار که از هفته هجدهم این رقابت ها برگزار شد ، تیم فوتبال نوجوانان مجتمع فولاد فومن برتر از حریف خود ظاهر شد و در نهایت توانست هر سه امتیاز این بازی خانگی را کسب کند .

در سایر دیدارهای برگزار شده از هفته هجدهم این رقابت ها نیز ، تیم فوتبال نوجوانان خزر لنگرود با نتیجه دو بر یک گمرک بندرانزلی را شکست داد و تیم فوتبال نوجوانان فجر شهید محسنی رضوانشهر با نتیجه یک بر صفر تیم نصر رشت را مغلوب کرد .

همچنین تیم فوتبال نوجوانان شهید پورزکی بندرانزلی صدر نشین این رقابت ها با دو گل برابر تیم شهرداری رشت به برتری رسید تا برای کسب عنوان قهرمانی این رقابت ها فقط یک امتیاز از چهار بازی باقیمانده خود احتیاج داشته باشد .

در دیگر بازی برگزار شده از هفته هجدهم رقابت های فوتبال لیگ نوجوانان گیلان ، تیم های کادوس ماسال و فتح لاهیجان رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم فوتبال نوجوانان کادوس ماسال با نتیجه سه بر دو فتح لاهیجان را شکست داد .

در جدول رده بندی این مسابقات نیز ، تیم فوتبال نوجوانان شهید پورزکی بندرانزلی با کسب 48 امتیاز همچنان در صدر قرار دارد ، کادوس ماسال با کسب 36 امتیاز دوم است و گمرک بندرانزلی نیز با کسب 35 امتیاز در رتبه سوم قرار دارد .