کد خبر: 23010تاریخ انتشار : ۱۴:۰۹:۲۵ - یکشنبه ۱۶ فرو ۱۳۹۴

۴۸۵ نفر روز از امکانات رفاهی نوروزی واحد فومن و شفت بهره‌مند شدند

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت گفت: ۴۸۵ نفر روز از امکانات رفاهی ایام نوروز سال جدید در این واحد دانشگاهی بهره مند شدند. به گزارش بهجت نیوز ؛ مجتبی ملکی چوبری با اعلام این خبر ، افزود: با تاکید ریاست عالی دانشگاه مبنی بر اهتمام ویژه به توسعه و تعالی امور رفاهی […]

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت گفت: ۴۸۵ نفر روز از امکانات رفاهی ایام نوروز سال جدید در این واحد دانشگاهی بهره مند شدند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ مجتبی ملکی چوبری با اعلام این خبر ، افزود: با تاکید ریاست عالی دانشگاه مبنی بر اهتمام ویژه به توسعه و تعالی امور رفاهی اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی و فراهم کردن تمهیدات و تسهیلات لازم برای مسافرت های نوروزی و صله رحم،ستاد اسکان نوروزی سال ۹۴ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت مستقر شد.

وی اضافه کرد: در این ایام ۳۸ خانوار از همکاران دانشگاه آزاد اسلامی از سراسر کشور به تعداد ۱۹۴ نفر و ۴۸۵ نفر روز از امکانات رفاهی واحد فومن و شفت استفاده کردند.

این مسئول اظهار کرد: در واحد فومن و شفت، بحمدالله هشت واحد فضای رفاهی با تجهیزات کامل گرمایشی و سرمایشی، امکانات اسکان، همچنین نقشه های گردشگری این دو شهرستان و استان گیلان و بسته پذیرایی در اختیار همکاران قرار گرفته است.

ملکی چوبری ادامه داد: شهرستان های فومن و شفت با وجود شهر تاریخی ماسوله و دژ عظیم قلعه رودخان در فومن و بقاع متبرکه امام زادگان ابراهیم و اسحق(ع) و دیگر اماکن سیاحتی و گردشگری در کنار طبیعت بکر و نعمات خدادادی پذیرای خیل عظیم مسافران در ایام سال بویژه در تعطیلات عید نوروز است.