کد خبر: 22971تاریخ انتشار : 3:19:37 - شنبه 4 آوریل 2015

مراسم سخنرانی با موضوع “دستاوردهای ژنو2 تا لوزان2” در فومن برگزار خواهد شد

مراسم سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر نبویان(نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس) در مسجد ولیعصر(عج) بالامحله فومن برگزار خواهد شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و در سالی که شعار آن همزبانی و همدلی دولت و ملت نامگذاری شده است مراسمی با سخنرانی دکتر […]

مراسم سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر نبویان(نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس) در مسجد ولیعصر(عج) بالامحله فومن برگزار خواهد شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و در سالی که شعار آن همزبانی و همدلی دولت و ملت نامگذاری شده است مراسمی با سخنرانی دکتر نبویان روز چهارشنبه 19 فروردین پس از نماز مغرب و عشاء در مسجد ولیعصر بالامحله فومن برگزار خواهد شد.

این مراسم به همت حوزه شهری شهید دستغیب و هیات رزمندگان اسلام شهرستان فومن با موضوع ” دستاوردهای ژنو2 تا لوزان2 ” برگزار خواهد گردید.

  1. فومنی گفت:

    ببخشید این آقا دکتراشو از کجا گرفته؟

  2. علی گفت:

    این آقایون حتی به صحبت های رهبری هم گوش نمی دن در سال همزبانی و همدلی دولت با ملت دوره راه افتادند و در سخنرانی هاشون بر ضد دولت حرف می زنند. کدوم شخصی اینا رو دعوت می کنه شهرمون حداقل یه آدم با سواد و میانه رو رو میاوردند نه این افراطی ها