کد خبر: 22965تاریخ انتشار : 3:02:37 - شنبه 4 آوریل 2015

ماسوله در صدر پربازدیدترین اماکن تاریخی گیلان قرار گرفت

معاون گردشگری گیلان خبر داد: شهرک تاریخی ماسوله در صدر پربازدیدترین اماکن تاریخی گیلان قرار گرفته است. به گزارش بهجت نیوز به نقل روابط عمومی میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان ، حمید آذرپور با اشاره به افزایش ورور و اقامت گردشگران نوروزی گیلان در سال جدید، اظهار داشت: موج دوم سفرهای نوروزی به این […]

معاون گردشگری گیلان خبر داد: شهرک تاریخی ماسوله در صدر پربازدیدترین اماکن تاریخی گیلان قرار گرفته است.

به گزارش بهجت نیوز به نقل روابط عمومی میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان ، حمید آذرپور با اشاره به افزایش ورور و اقامت گردشگران نوروزی گیلان در سال جدید، اظهار داشت: موج دوم سفرهای نوروزی به این استان آغاز شد.

وی با بیان اینکه ۱۳ فروردین روز طبیعت نیز فرصت خوبی برای حضور گردشگران در گیلان است، افزود: جاذبه های بی نظیر طبیعی استان بهترین گزینه برای سپری نمودن یک روز شاد و مفرح در دامان طبیعت است.

معاون گردشگری گیلان با اشاره به تشدید نظارت بر واحدهای پذیرایی و اقامتی در طرح نوروزی ۹۴، گفت: گشت های بازرسی به صورت مستمر در ایام نوروز فعال بوده و در راستای اجرای قانون و صیانت از حقوق شهروندی با متخلفین برخورد جدی صورت گرفت.

آذرپور همچنین درخصوص نظارت و بازرسی بر اماکن اقامتی دائم و موقت اذعان داشت: نظارت بر واحدهای پذیرایی و اقامتی در نوروز ۹۴ نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵ درصد افزایش یافته است.

وی با اشاره به رشد ۱۵ درصدی بازدید گردشگران از اماکن تاریخی و موزه‌های گیلان، خاطرنشان کرد: شهرک تاریخی ماسوله در صدر پربازدیدترین اماکن تاریخی گیلان قرار دارد.