کد خبر: 22863تاریخ انتشار : 18:50:49 - سه شنبه 31 مارس 2015

تصادفات و تلفات جاد‌ه‌ای در ایام نوروز در فومن کاهش یافته است

فرمانده انتظامی فومن از کاهش وقوع تصادفات و تلفات ناشی از آن طی ایام نوروز در این شهرستان خبر داد. به گزارش بهجت نیوز ؛ بابک علیزاده امروز با اشاره به وضعیت تمهیدات ترافیکی در این شهرستان اظهار داشت: فومن به دلیل جاذبه‌هایی مانند ماسوله و قلعه‌رودخان هر ساله پذیرای تعداد بسیاری از گردشگران به […]

فرمانده انتظامی فومن از کاهش وقوع تصادفات و تلفات ناشی از آن طی ایام نوروز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ بابک علیزاده امروز با اشاره به وضعیت تمهیدات ترافیکی در این شهرستان اظهار داشت: فومن به دلیل جاذبه‌هایی مانند ماسوله و قلعه‌رودخان هر ساله پذیرای تعداد بسیاری از گردشگران به ویژه در ایام تعطیلات و نوروز است.

وی با بیان اینکه سال گذشته بیش از 1.5 میلیون نفر از نقاط مختلف فومن بازدید کردند، افزود: پیش‌بینی می‌شد امسال تعداد ورود گردشگران افزایش زیادی یابد به همین منظور تمهیدات لازم برای برقراری نظم و امنیت در فومن اندیشیده شده است.

فرمانده انتظامی فومن با اشاره به فعالیت گشت‌های محسوس و نامحسوس پلیس در این شهرستان تصریح کرد: با افزایش ورود مسافران و گردشگران تعداد گشت‌های محسوس و نامحسوس پلیس در فومن تقویت شدند که در این راستا توفیقاتی نیز داشته‌ایم.

این مسئول از افزایش گشت‌های موتوری و خودرویی پلیس برای کنترل ترافیک شهر فومن خبر داد و یادآور شد: به دلیل حضور مستمر گشت‌های پلیس و نیز همکاری خوب رانندگان نوروز جاری میزان تصادفات و تلفات ناشی از آن در شهرستان فومن کاهش یافته است.

علیزاده با اشاره به نزدیکشدن به سیزده نوروز، خاطرنشان کرد: از هموطنان و شهروندان می‌خواهیم در این روز همیار پلیس باشند و برای جلوگیری از سرقت‌های احتمالی و جرایم دیگر با پلیس همکاری کنند.

وی از گردشگران نوروزی فومن خواست در روز طبیعت از پارک خودروهای خود در نقاط خلوت خودداری کنند و با مشاهده هر گونه موارد مشکوک با 110 پلیس تماس داشته باشند./عرفان منصوریان