کد خبر: 22815تاریخ انتشار : 5:42:31 - یکشنبه 29 مارس 2015

بیش 1000 عنوان نرم افزاردر نمایشگاه تخصصی نرم‌افزاری فومن عرضه شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن از عرضه بیش از 1000 عنوان نرم افزار در نمایشگاه تخصصی نرم‌افزاری این شهرستان خبر داد. به گزارش بهجت نیوز ؛ حسین شهیدزاده ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن گفت: بمناسبت ایام نوروز، نمایشگاه تخصصی نرم افزار فومن از سوی موسسه پایا نرم افزار گستر مهرگان […]

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن از عرضه بیش از 1000 عنوان نرم افزار در نمایشگاه تخصصی نرم‌افزاری این شهرستان خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ حسین شهیدزاده ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن گفت: بمناسبت ایام نوروز، نمایشگاه تخصصی نرم افزار فومن از سوی موسسه پایا نرم افزار گستر مهرگان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری و شورای شهر فومن از 28 اسفند ماه 93 در پارک کودک فومن گشایش یافت.

وی تصریح کرد: بیش از 1000 عنوان نرم افزار در زمینه های آموزشی، مهندسی و کاربردی، نرم‌افزارهای عمومی جوان و خانواده، دانشگاهی، آموزش زبان، دینی و مذهبی، کاربردی سیستم، چند رسانه‌ای و بازی‌های روز و با کیفیت و مناسب برای تمام سنین در این نمایشگاه عرضه می‌شود.

شهید زاده بیان کرد:در این نمایشگاه تسهیلات ویژه ای برای عموم، خصوصا دانشجویان، طلاب، اساتید حوزه و دانشگاه، محققان، پژوهشگران و اصحاب رسانه در نظر گرفته شده است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن، قیمت عرضه محصولات و نرم‌افزارهای موجود در نمایشگاه مذکور را بین 5 تا 120 هزار تومان عنوان کرد و افزود: بازدیدکنندگان با دریافت بن خرید از نمایشگاه می‌توانند محصولات خود را با 60 درصد تخفیف خریداری کنند.

وی در پایان، ساعات بازدید از نمایشگاه نرم‌افزار در فومن را از 10 صبح تا 12 شب ذکر و خاطرنشان کرد: این نمایشگاه تا پانزدهم فروردین ماه جاری در پارک فومن برای بازدید علاقه مندان دایر است.