کد خبر: 18525تاریخ انتشار : 14:32:19 - دوشنبه 12 ژانویه 2015

رفتن قربانزاده حتمی است/در معارفه فرماندار جدید شرکت خواهم کرد!

عاشوری نسبت به اخبار منتشره درباره حضور نیافتن وی در مراسم معارفه فرماندار جدید واکنش نشان داد. ناصر عاشوری نماینده مردم فومن و شفت در گفتگو با بهجت نیوز با اشاره به اینکه قصد ندارد شهر را وارد هیجانات سیاسی ناشی از این دست خبرها کند گفت : صحبت بیشتر درباره این گونه اخبار به […]

عاشوری نسبت به اخبار منتشره درباره حضور نیافتن وی در مراسم معارفه فرماندار جدید واکنش نشان داد.

ناصر عاشوری نماینده مردم فومن و شفت در گفتگو با بهجت نیوز با اشاره به اینکه قصد ندارد شهر را وارد هیجانات سیاسی ناشی از این دست خبرها کند گفت : صحبت بیشتر درباره این گونه اخبار به صلاح شهر نیست و تلاش بنده این است که بر روی مسائل مهم تر و مشکلات مردم تمرکز کنم.

(خبر کذب هفته نامه 4دی که توسط ناصر عاشوری تکذیب شد)

وی در ادامه گفت : اما در خصوص خبر منتشره تحت عنوان اینکه “عاشوری در مراسم تودیع فرماندار جدید شرکت نخواهد کرد” باید بگویم که چنین مطلبی صحت ندارد

عاشوری ادامه داد : بنده وکیل این شهرستان هستم و مگر ممکن است در تودیع و معارفه فرماندار جدید شرکت نکنم؟!

وی با اشاره به اینکه برخی مدت هاست در حال تلاشند تا فرد جدیدی را جایگزین کنند تصریح کرد :شش ماه قبلتر قرار بود با فشار برخی گروه ها آقای قربانزاده تغییر یابد که بنده او را بازهم برای این شهرستان نگه داشتم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه برخی گروه های سیاسی پیگیر این قضیه میدانند که برای تغییر فرماندار شهر باید با وکیل و نماینده مردم شهر مشورت صورت بگیرد گفت : اگر قرار بر آمدن اقای مومن زاده بود باید از همان 6 ماه پیش نزد من می آمدند و نظر بنده را در این رابطه میپرسیدند.

عاشوری با بیان اینکه ما حساسیتی در این راستا نداریم، گفت: مشکل برخی افراد با ما بر سر انتخابات و مسائل سیاسی است و سعی در این دارند تا از این راه به ما ضربه بزنند.

نماینده مردم فومن و شفت در پاسخ به سوال ما درباره اینکه” آیا رفتن آقای قربانزاده حتمی است یا خیر؟” گفت : اقای قربانزاده بازنشسته شده اند و رفتن ایشان از فرمانداری فومن حتمی میباشد.