کد خبر: 17979تاریخ انتشار : 13:19:26 - چهار شنبه 31 دسامبر 2014

نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر در فومن برگزار شد

شهرستان فومن در گذشته فاقد دانشگاه بود که به همت مسئولان هم اکنون دارای هفت محیط دانشگاهی است که همه از برکت انقلاب اسلامی است. به گزارش بهجت نیوز ؛ اسماعیل قربان‌زاده، فرماندار فومن عصردیروز در نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: ملت ایران در همه زمان‌ها پشت […]

شهرستان فومن در گذشته فاقد دانشگاه بود که به همت مسئولان هم اکنون دارای هفت محیط دانشگاهی است که همه از برکت انقلاب اسلامی است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ اسماعیل قربان‌زاده، فرماندار فومن عصردیروز در نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: ملت ایران در همه زمان‌ها پشت انقلاب و مملکت خود بوده‌اند و مسئولان باید در رفع مشکلات آنها کوشا باشند.

وی با بیان اینکه در مدت35سال، انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی برای مردم داشته است، افزود: استقلال و آزادی از مهمترین دستاوردهای انقلاب است که تا ابد با پشتیابنی مردم پابرجا می‌ماند.

فرماندار فومن با بیان اینکه دهه فجر انقلاب اسلامی یادآور حماسه‌ها و رشادت‌های جوانان در طول تاریخ سرنوشت ساز انقلاب اسلامی است، گفت: شهدا برای بدست آوردن استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی جان خود را نثار کردند و وظیفه تمامی مردم و مسئولان است تا یاد و خاطره حماسه مردم انقلابی ایران را در اذهان زنده نگاه دارند .

قربان زاده با اشاره به اینکه در دهه فجر امسال پروژه‌هایی که صد درصد به اتمام رسیده‌اند را افتتاح می‌کنند، خاطرنشان کرد: مسئولان پروژه‌های نیمه تمام را برای افتتاح و بهره‌برداری به فرماندار اعلام نکنند.

وی با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی امسال فومن در سطح بالایی قرار دارند، تصریح کرد: بزرگداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی، فرصت مناسب و مغتنمی برای بیان و ارائه دستاوردها و خدمات نظام و دولت به مردم و کشور است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: شهرستان فومن در گذشته فاقد دانشگاه بود که به همت مسئولان هم اکنون دارای هفت محیط دانشگاهی است که همه از برکت انقلاب اسلامی است.

فرماندار فومن با بیان اینکه مردم این شهرستان مانند همیشه در راهپیمایی 22 بهمن حضور پررنگ و باشکوه خواهند داشت، اظهار کرد: از اهداف دشمنان کمرنگ کردن حضور مردم در صحنه‌های حمایت از انقلاب و کشورمان است.

قربان‌زاده با بیان اینکه کمیته عمران باید در ستاد دهه فجر تشکیل شود، افزود: افتتاح طرح‌های عمرانی، برگزاری جشن‌های انقلاب در بخش سردار جنگل مرکزی و اصناف شهرستان، دیدارهای مردمی، یادواره و گلباران مزار شهدا و … از جمله برنامه‌های ایام دهه فجر امسال است.