کد خبر: 17942تاریخ انتشار : 15:43:26 - سه شنبه 30 دسامبر 2014

حماسه 9 دی را باید تولد دوباره انقلاب و جمهوری اسلامی دانست

بسیج دانشجویی دانشکده فنی فومن دانشگاه تهران در بیانیه‌ای به مناسبت 9 دی اعلام کرد: حماسه پرشکوه 9 دی را باید تولد دوباره انقلاب و جمهوری اسلامی دانست. به گزارش بهجت نیوز ؛ بسیج دانشجویی دانشکده فنی فومن دانشگاه تهران در بیانیه 9 دی اعلام کرد: حماسه پرشکوه 9 دی را باید تولد دوباره انقلاب […]

بسیج دانشجویی دانشکده فنی فومن دانشگاه تهران در بیانیه‌ای به مناسبت 9 دی اعلام کرد: حماسه پرشکوه 9 دی را باید تولد دوباره انقلاب و جمهوری اسلامی دانست.

به گزارش بهجت نیوز ؛ بسیج دانشجویی دانشکده فنی فومن دانشگاه تهران در بیانیه 9 دی اعلام کرد: حماسه پرشکوه 9 دی را باید تولد دوباره انقلاب و جمهوری اسلامی دانست.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

یک‌ بار دیگر در آستانه روز بزرگ و بیاد ماندنی 9 دی قرار گرفته‌ایم.

حماسه تاریخی نهم دی ماه، علاوه بر اینکه بصیرت عمیق ملت بزرگ ایران اسلامی را به رخ جهانیان و بلکه همه تاریخ کشید، به دشمنان احمق داخل و خارج نیز نشان داد که واقعیت مردم با بصیر ایران، بسیار متفاوت از آن چیزی است که آن ها به واسطه مافیای رسانه ای خود به دور از هرگونه راستی، در جامعه به نمایش می‌گذارند.

حماسه 9 دی ماه که بعد از آن وقایع و شرایط پس از انتخابات سال 88 و توطئه هایی که علیه نظام شکل گرفت، ایجاد شد با حضور مردم بسیاری از توطئه های آشکار دشمنان خارجی و بعضا دشمنان داخلی خنثی شد و کشور به آرامش رسید.

دشمنان داخلی و خارجی نیز این مطلب را خوب می‌دانند که مردم ما آگاهی و بصیرت دارند، بطوری که پیوستگی مردم با نظام، قانون اساسی، اصل ولایت فقیه یک پیوند خدشه ناپذیر و ناگسستنی است.

حماسه پرشکوه 9 دی را باید تولد دوباره انقلاب و جمهوری اسلامی دانست؛ چرا که تنها یکی از نقاط عطف و به یاد ماندنی در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ایران است.

بسیج دانشجویی دانشکده فنی فومن در پایان بیانیه ضمن محکوم کردن فتنه سال 88 اعلام کرده است: هر کس بخواهد در برابر آرمان های نظام اسلامی ما بویژه رهبری و ولی فقیه این نظام اسلامی بایستد و فتنه ای دیگر در سرداشته باشد، یقینا ما در مقابل تمام دنیای مادی آنان خواهیم ایستاد و غروب شومی را برای آنان رقم خواهیم زد.