کد خبر: 17926تاریخ انتشار : 4:15:45 - سه شنبه 30 دسامبر 2014

فومنی ها یار دوازدهم تیم شهرداری فومن شوید

تیم فوتبال شهرداری فومن که با کسب رتبه اول توانست به لیگ دسته سوم کشوری صعود کند نیازمند همیاری مردم شهرش است. این تیم این روزها با تمرینات سخت و مستمر و برپایی بازیهای تدارکاتی سفت و سخت در حال آماده سازی خود برای حضور پرقدرت در مسابقات است. تیم شهرداری فومن با برخورداری از […]

تیم فوتبال شهرداری فومن که با کسب رتبه اول توانست به لیگ دسته سوم کشوری صعود کند نیازمند همیاری مردم شهرش است.

این تیم این روزها با تمرینات سخت و مستمر و برپایی بازیهای تدارکاتی سفت و سخت در حال آماده سازی خود برای حضور پرقدرت در مسابقات است.

تیم شهرداری فومن با برخورداری از نبوع و هوش سرشار بازیکنان جوان و کادر فنی آب دیده توانمندی آن را دارد که قدم نخست را با حمایت هواداران فوتبال شهر محکم بردارد که البته این کار میسر نمیشود جز اینکه حمایت مسئولان و دست اندرکاران شهرستان نصیب این تیم جوان شود زیرا مسابقات این چنینی هزینه های سنگینی را می طلبد و انجام این مهم به تنهایی از سوی مدیریت باشگاه با توجه به شرایط اقتصادی موجود قابل اجرا نیست.

بر همین اساس زمان پیش رو بهترین فرصت برای ترمیم فضای روحی و فنی تیم شهرستان فومن است تا به عنوان نماینده فومن در زیر سایه حمایت همه جانبه با قدرت تمام وارد مسابقات شود.

از این رو شما شهروندان و ورزش دوستان فومنی میتوانید هر مبلغی که مد نظر دارید را به با شماره 1-1023883-12-6413 بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه بازار فومن واریز نمایید.