کد خبر: 17922تاریخ انتشار : 3:50:35 - سه شنبه 30 دسامبر 2014

اجرای طرح کیفیت بخشی روزهای پنجشنبه در مدارس فومن

ذکی پور گفت:هدف از اجرای این طرح را ارتقاء و افزایش سطح فعالیتهای مهارتی هماهنگ با استعدادهای دانش آموزان و اجرای فعالیتهای جذاب و با نشاط با محوریت آنان در مدارس مجری طرح می باشد. به گزارش بهجت نیوز ؛ معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گیلان به همراه فیروز قاسمی نژاد – رئیس […]

ذکی پور گفت:هدف از اجرای این طرح را ارتقاء و افزایش سطح فعالیتهای مهارتی هماهنگ با استعدادهای دانش آموزان و اجرای فعالیتهای جذاب و با نشاط با محوریت آنان در مدارس مجری طرح می باشد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گیلان به همراه فیروز قاسمی نژاد – رئیس اداره فرهنگی و هنری و حسن اسداللهی کارشناس مسئول فرهنگی و هنری اداره کل از تعدادی از مدارس مجری طرح کیفیت بخشی روزهای پنجشنبه مدارس در ناحیه ۲ رشت و شهرستان فومن بازدید بعمل آورد.

ذکی پور در این بازدیدها پنچشنبه هدف از اجرای این طرح را ارتقاء و افزایش سطح فعالیتهای مهارتی، هماهنگ با استعدادهای دانش آموزان و اجرای فعالیتهای جذاب و با نشاط با محوریت آنان در مدارس مجری طرح و استفاده از ظرفیت همکاران عنوان کرد.

وی عنوان کرد این طرح امسال برای اولین بار و بصورت آزمایشی در ۹۹ مدرسه در سراسر استان برگزار می گردد.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل افزود: بزودی در جلسه ای با حضور کلیه مدیران مدارس مجری طرح ، نقاط قوت و ضعف این طرح مورد بررسی قرار خواهد گرفت.