کد خبر: 17872تاریخ انتشار : 4:00:52 - دوشنبه 29 دسامبر 2014

راهپیمای 8دی مردم رشت در میدان شهدای ذهاب برگزار میگردد

اجتماع باشکوه، آن هم نه برای یک جریان بلکه برای عزت یک ملت، برای دفاع از حریم امام، همان امامی که عزت رفته را به مملکت بازگرداند. دفاع از حریم ولایت و رهبر، دفاع از سیدی که از آبروی خود برای منافع ملت مایه می گذارد… دفاع از انقلاب ناب محمدی که به جمهوری اسلام […]

اجتماع باشکوه، آن هم نه برای یک جریان بلکه برای عزت یک ملت، برای دفاع از حریم امام، همان امامی که عزت رفته را به مملکت بازگرداند.

دفاع از حریم ولایت و رهبر، دفاع از سیدی که از آبروی خود برای منافع ملت مایه می گذارد…

دفاع از انقلاب ناب محمدی که به جمهوری اسلام مشهور است، دفاع از ارزشهای نهفته در اسلام که حیات آن به حضور، شور و شعور دینی دارد!

آری سالگشت روز حماسه گیلانیان و مردم دیار باران آمد، همان مردمانی که طلایه دار بصیرت و نماد ولایت مداری مشهور شدند و مدال بصیرت را از دستان مبارک اماشان بر گردن آویختند…

به مناسبت فرا رسیدن هشتم دیماه روز بصیرت و میثاق امت و ولایت، اجتماع باشکوه طلایه داران بصیرت مردم شهرستان رشت فردا دوشنبه ساعت ۱۰ صبح در میدان شهدای ذهاب شهر رشت برگزار می شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام کرد: این مراسم با حضور پرشکوه مردم و مسئولین با سخنرانی سردار دکتر حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.