کد خبر: 17848تاریخ انتشار : 20:35:30 - یکشنبه 28 دسامبر 2014

حماسه 9 دی،یک روند طولانی 35 ساله است

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: عامل اصلی موفقیت‌های نظام و انقلاب اسلامی وحدت بین مردم و تبعیت از مقام معظم رهبری است. ناصر عاشوری، نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با بهجت نیوز اظهار کرد: عامل اصلی پیروزی‌های ملت ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی […]

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: عامل اصلی موفقیت‌های نظام و انقلاب اسلامی وحدت بین مردم و تبعیت از مقام معظم رهبری است.

ناصر عاشوری، نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با بهجت نیوز اظهار کرد: عامل اصلی پیروزی‌های ملت ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، وحدت بود.

وی گفت: وقتی مردم می‌بینند در هر شرایطی کشور، نظام و انقلاب مورد تهدید قرار می‌گیرد به صورت خودجوش با وحدت در کنار یکدیگر صف آهنین تشکیل می‌دهند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: براندازی‌هایی که علیه نظام از بدو انقلاب در کشور بوده، حضور یکپارچه مردم و وحدت آنان در پیروزی انقلاب، وحدت مردم در جنگ و شکست دشمنان و … همه نشان از وحدت و یکپارچگی مردم در دفاع از نظام، انقلاب و ولایت فقیه دارد.

عاشوری با بیان این مطلب تصریح کرد: در حماسه 9 دی هم مردم نشان دادند اگر انقلابشان مورد تهدید واقع شود در حقیقت مردم در کنار هم و با تبعیت از رهبری در میدان حاضر می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: عامل اصلی موفقیت‌های نظام و انقلاب اسلامی وحدت بین مردم و تبعیت از مقام معظم رهبری است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم هوشیارتر و بیدارتر از این هستند که چنین فتنه‌ای یکبار دیگر در کشور رخ دهد، اظهار کرد: هر وقت انقلاب از هر جناح و فکر و اندیشه‌ای مورد تهدید قرار بگیرد مردم حساب آنها را از انقلاب و نظام جدا می‌کنند.

عاشوری با بیان اینکه بحث 9 دی یک جریان و رویداد نیست، افزود: حماسه 9 دی، یک روند طولانی 35 ساله است که هر جا نظام اسلامی مورد تهدید واقع بوده مردم پای کار امده‌اند و رمز موفقیت انقلاب اسلامی حضور به موقع مردم در صحنه است.

وی با بیان اینکه این حماسه مردم در پشتیبانی از ولایت و رهبری باعث شده که دشمنان و غرب اذعان کردند که ایران ملتی با بصیرت و عاشورایی است، گفت: نقش رهبری در ایجاد حماسه 9 دی تعیین کننده بود.