کد خبر: 17831تاریخ انتشار : 16:45:03 - شنبه 27 دسامبر 2014

همزمان با حماسه 8 دی؛نمایشگاه عکس در فومن برگزار می‌شود

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن گفت: همزمان با حماسه 8 دی نمایشگاه عکس «بصیرت عاشورایی» در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن برگزار می‌شود. حسین شهیدزاده، رئیس فرهنگ و ارشاداسلامی فومن در گفت‌وگو با بهجت نیوز اظهار کرد: فتنه 88 در روز عاشورا اتفاق افتاده است به همین مناسبت نمایشگاه عکس «بصیرت عاشورایی» در […]

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن گفت: همزمان با حماسه 8 دی نمایشگاه عکس «بصیرت عاشورایی» در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن برگزار می‌شود.

حسین شهیدزاده، رئیس فرهنگ و ارشاداسلامی فومن در گفت‌وگو با بهجت نیوز اظهار کرد: فتنه 88 در روز عاشورا اتفاق افتاده است به همین مناسبت نمایشگاه عکس «بصیرت عاشورایی» در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه عکس‌ها به صورت ستادی از تهران ارسال شده، افزود: در این نمایشگاه 30قطعه عکس به نمایش گذاشته می‌شود که بازدید برای عموم آزاد است.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با بیان اینکه این نمایشگاه عکس یادآوری اتفاقاتی است که در سال 88 رخ داده است، گفت: تجدید خاطره‌ای برای مردم می‌شود که آن اتفاقات را و کسانی که به روز عاشورا بی احترامی کردند و مراسم اعتقادی مردم را بر هم زدند را به یاد آورند.

شهیدزاده با بیان اینکه صحبت‌های اساتید در کلاس‌های مدرسه و دانشگاه در زمینه فتنه 88 بسیار تاثیرگذار است، تصریح کرد: کسانی که اتفاقات را نشنیدند باید گفته و تذکر داده شود تا مردم هوشیارتر شوند.

وی خاطرنشان کرد:برگزاری تجمعات ونشست های بصیرتی از دیگر راه‌های افزایش بصیرت مردم است که باید بیش از پیش به آن پرداخته شود.