کد خبر: 17828تاریخ انتشار : 16:34:16 - شنبه 27 دسامبر 2014

پل شفارود بخاطر کم محلی مسئولین تخریب شد + تصاویر

جاده شفارود که جاده ای ساحلی و تنها راه ارتباطی روستاهای متعدد و همچنان به عنوان یک کنار گذر ساحلی برای رضوانشهر از مسیر اردجان به تازه آباد جهت رفت و برگشت به انزلی و همچنین یکی از جاده ها و سواحل زیبا و توریست پذیر شهرستان رضوانشهر می باشد. تعداد بسیاری پل های رو […]

جاده شفارود که جاده ای ساحلی و تنها راه ارتباطی روستاهای متعدد و همچنان به عنوان یک کنار گذر ساحلی برای رضوانشهر از مسیر اردجان به تازه آباد جهت رفت و برگشت به انزلی و همچنین یکی از جاده ها و سواحل زیبا و توریست پذیر شهرستان رضوانشهر می باشد.

تعداد بسیاری پل های رو گذر برای عبور جاده از روی رودخانه های پر تعداد برای این جاده توریستی و پل ارتباطی محلی در نظر گرفته و احداث گردیده است که هیچ کدام در حال حاضر نه از نظر امنیتی و نه از نظر استاندارد راه و ترابری جز یک پل فلزی قابل قبول نبوده و در وضعیت بسیار نابسامانی قرار دارند.

پل ارتباطی شفارود در تاریخ دوم برج هشت سال نود و دو بود که به دلیل قدمت بسیار و عوامل طبیعی تخریب شده و در اصل راه ارتباطی این منطقه قطع گردیده و در حال حاضر مردم به اجبار مسیر چنده متری را باید مسیری بیش از چندصدمتری از کنار ساحل شنی دریا که وضعیتی بسیار نابسامان و چاله چوله های فراوان را دارا می باشد طی کنند که خودروهای شخصی سواری معمولی به سختی از این راه استفاده می کنند.

حال پس از گذشت ۱۳ ماه از این رویداد و از بین رفتن پل ارتباطی جاده اصلی شفارود مردم منطقه نسبت به عدم تعریض و احداث دوباره این پل معترض بوده و از مسئولان مربوطه، همچنین مسئولین شهرستانی از جمله فرماندار شهرستان جهت رسیدگی و اقدام لازم توقع دارند.

امید است فرماندار و مسئولان دست اندرکار محترم شهرستان در راستای رفع مشکلات این منطقه از جمله پل تخریب شده و دیگر پل ها که مردم با ترس و لرز از آن ها عبور می کنند و تا کنون چندید اتفاق تلخ را رقم زده اند و هر لحظه امکان ایجاد و بروز یک حادثه را دارند اقدام لازمی را انجام داده و در برنامه کاری خود قرار دهند./رضوان خبر