کد خبر: 17811تاریخ انتشار : 15:41:46 - شنبه 27 دسامبر 2014

از گفتن سخنان ناامیدانه و تفرقه انگیز در 9دی جلوگیری کنید!

معاون فرماندار فومن با بیان اینکه هدف از برگزاری همایش‌های 9 دی بصیرت افزایی مردم است، گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری سخنرانان باید از مطالبی که سبب تفرقه بین مردم می‌شود جدا خودداری کنند. به گزارش بهجت نیوز ؛ محمدجواد عامر، معاون فرماندار فومن ظهر امروز در جلسه هم اندیشی 9 دی اظهار کرد: […]

معاون فرماندار فومن با بیان اینکه هدف از برگزاری همایش‌های 9 دی بصیرت افزایی مردم است، گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری سخنرانان باید از مطالبی که سبب تفرقه بین مردم می‌شود جدا خودداری کنند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ محمدجواد عامر، معاون فرماندار فومن ظهر امروز در جلسه هم اندیشی 9 دی اظهار کرد: مسائلی که در کشور بعد از جریان انتخابات رخ داد موجب شد بعضی از کج سلیقگی‌ها حواشی در پی داشته باشد.

وی افزود: در سال 88 بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری در نماز جمعه تهران، مردم ولایت مدار برای اثبات وفادارای و سربازی خود که همیشه در خدمت نظام جمهوری اسلامی هستند حرکت و حماسه عظیم را شکل دادند.

معاون فرماندار فومن با بیان اینکه هر جا حضور مردم را انقلاب داشته سربلند بیرون آمده و مشکلی مواجه نظام و انقلاب نبوده است، گفت: حضور به موقع مردم تاثیرات فراوانی برای کشور دارد بر همین اساس امام راحل و مقام معظم رهبری همیشه از مسئولان خواستار برطرف کردن مشکلات مردم هستند.

عامر تصریح کرد: همانطور که انتظار می‌رود مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب حضور داشته باشند مسئولان هم باید به عنوان خدمتگذار در کنار آنها باشند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در اربعین سال 57 که حضور میلیونی بود سبب شد رژیم پهلوی طومارش در هم پیچیده شود، خاطرنشان کرد: حضور میلیونی زائران اربعین در کربلا و نجف در حماسه حسینی امسال باز هم حماسه جدیدی در جهان پیچید و حضور به موقع مردم جای شکر دارد.

سخنرانان از مطالبی که سبب تفرقه بین مردم می‌شود خودداری کنند

معاون فرماندار فومن با بیان اینکه هدف از برگزاری همایش‌های 9 دی بصیرت افزایی مردم است، اظهار کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری سخنرانان باید از مطالبی که سبب تفرقه بین مردم می‌شود جدا خودداری کنند.

عامر با بیان اینکه جامعه‌ای که در ان عده‌ای موافق و عده‌ای مخالف باشند رشد می‌کند، افزود: سه جریان اصولگرا، اصلاح طلب و اعتدال در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پذیرفته شده‌اند.

وی تاکید کرد: سخنرانان، مجریان و عواملی که در پشت تریبون قرار می‌گیرند از گفتن صحبت‌هایی که سبب تفرقه افکنی و ناامیدی در جامعه می‌شود خودداری کنند که دشمن از این تفرقه‌ها سواستفاده می‌کند.

معاون فرماندار فومن گفت: پیام حماسه 9 دی پیام یکدلی، انسجام، همدلی و تبعیت از مقام معظم رهبری است.

 1. نام شما گفت:

  جناب معاون یک کلمه در مورد فتنه نگفتند ، به این میگن اعتدااااااااال !!!!!!!!!!!!!
  واقعا متاسفم برای اینچنین مسئولینی !!!!!!!!!!

 2. نام شما گفت:

  حرفی از فتنه نزدند ، ایشان

 3. نام شما گفت:

  این یعنی کماکان ایشون فتنه بودن فتنه رو قبول ندارن؟