کد خبر: 17767تاریخ انتشار : 17:37:07 - جمعه 26 دسامبر 2014

فرماندار فومن:نظارت بر گاز مایع جدی تر شود/نانوایی‌های دوگانه سوز در فومن افزایش یابد

فرماندار فومن گفت: تعداد نانوایی‌های دوگانه‌سوز در فومن باید افزایش یابد و نانوایی‌های مراکز دهستان‌ها باید هر 15 روز یکی از آنها دوگانه سوز شود. به گزارش بهجت‌نیوز، اسماعیل قربانزاده در جلسه ستاد بحران در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: تعداد نانوایی های دوگانه سوز باید افزایش یابد و مراکز دهستانها، دهیاران وشوراها باید پیگیر […]

فرماندار فومن گفت: تعداد نانوایی‌های دوگانه‌سوز در فومن باید افزایش یابد و نانوایی‌های مراکز دهستان‌ها باید هر 15 روز یکی از آنها دوگانه سوز شود.

به گزارش بهجت‌نیوز، اسماعیل قربانزاده در جلسه ستاد بحران در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: تعداد نانوایی های دوگانه سوز باید افزایش یابد و مراکز دهستانها، دهیاران وشوراها باید پیگیر باشند تا هر مرکز دهستان حداقل هر 15 روز یکی از نانوایی ها را دوگانه سوز کنند.

وی با بیان اینکه همه ادارات باید آمادگی لازم در مواقع بحران را داشته باشند، افزود: با امادگی ادارات می‌توانیم توانایی مبارزه با بحران را داشته باشیم.

فرماندار فومن با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های هفته اخیر مردم نبود گاز مایع است، گفت: با مکاتباتی که با استان صورت گرفته تا حدودی این مشکل حل گردیده است.

قربانزاده تصریح کرد: مسئولان زیربط باید بر توزیع ، قیمت، هدایت و جذب گاز مایع نظارت داشته باشند تا در این راستا مشکلاتی در شهرستان به وجود نیاید.

وی با بیان اینکه سردهنه‌های رودخانه‌ها باید توسط بخش خصوصی ساخته و ترمیم شود، خاطرنشان کرد: شرایط پرداخت اعتبار توسط بخش دولتی به هیچ وجه وجود ندارد.

فرماندار فومن اظهار کرد: مسئولان آب و فاضلاب شهرستان باید مانند سال‌های گذشته آب‌های سطحی را به کانال هدایت کنند و وضعیت فشار آب را بر عهده بگیرند.

قربانزاده با بیان اینکه شن و ماسه از بستر رودخانه باید براساس اصول و شرایط برداشت شود، افزود: این کار نباید تعطیل شود و باید با مدیریت و برنامه ریزی درست از امکانات استفاده کرد.

وی با بیان اینکه چهار ایستگاه پمپاژ در این شهرستان موجود است، گفت: با اعتبارات لازم و کافی که وجود دارد باید این ایستگاه‌ها از هم اکنون مورد بررسی قرار بگیرد تا نواقص ان برطرف گردد.