کد خبر: 17667تاریخ انتشار : 19:22:02 - چهار شنبه 24 دسامبر 2014

ثبت احوال فومن رتبه نخست کشوری را در تکریم ارباب رجوع به دست آورد

فرماندار فومن گفت: ثبت احوال فومن در ارزیابی عملکرد و تکریم ارباب رجوع رتبه نخست کشوری را به دست آورد. به گزارش بهجت نیوز ، اسماعیل قربانزاده، صبح امروز در دیدار با کارمندان ثبت احوال این شهرستان اظهار کرد: ثبت احوال فومن در ارزیابی عملکرد و تکریم ارباب رجوع در بین پانصد و بیست و […]

فرماندار فومن گفت: ثبت احوال فومن در ارزیابی عملکرد و تکریم ارباب رجوع رتبه نخست کشوری را به دست آورد.

به گزارش بهجت نیوز ، اسماعیل قربانزاده، صبح امروز در دیدار با کارمندان ثبت احوال این شهرستان اظهار کرد: ثبت احوال فومن در ارزیابی عملکرد و تکریم ارباب رجوع در بین پانصد و بیست و دو اداره این سازمان در کشور رتبه نخست کشوری را به دست آورد.

وی با بیان اینکه در این راستا جا دارد از زحمات پرسنل پرتلاش این اداره تقدیر به عمل آید، افزود: ثبت احوال همواره به عنوان یکی از دستگا‌ه‌های مهم در عرصه اداری و اجتماعی کشور مطرح بوده است.

فرماندار فومن با بیان اینکه عملکرد مدیریت و پرسنل ثبت احوال فومن در تکریم ارباب رجوع، رعایت نظم و انظباط اداری و ثبت به موقع وقایع حیاتی عملکرد خوبی است، گفت: باید توجه داشت که بخش اعظمی از امور مربوطه مانند هدفمندسازی و دیگر طرح‌های مهم کشوری توسط این سازمان در سراسر کشور تامین می‌شود.

قربانزاده تصریح کرد: در شهر ماکلوان اداره مستقل ثبت احوال افتتاح شده که به زودی در این شهر مستقر می‌گردد.

صدور 245هزار برگ شناسنامه در فومن

در ادامه محسن قربانی، رئیس ثبت احوال فومن با بیان اینکه دومین اداره ثبت احوال در گیلان در فومن از سال 1306 تاسیس و شروع به کار کرده است،خاطرنشان کرد: از زمان تاسیس این اداره تا به امروز بالغ بر دویست و چهل و پنج هزار برگ شناسنامه در این نهاد صادر شده است.

وی اظهار کرد: در صدد هستند به زودی برای شهدای این شهرستان شناسنامه مکانیزه صادر و در اختیار خانواده‌های آنان قرار دهند.

رئیس ثبت احوال فومن افزود: تمام اطلاعات و اسناد هویتی صادر شده به صورت تراشه‌ای برای مواقع اضطراری در این اداره نگهداری و بایگانی می‌شود.