کد خبر: 12539تاریخ انتشار : 13:56:53 - یکشنبه 17 آگوست 2014

فیلمبرداری فیلم سینمایی “فرار از قلعه رودخان” در فومن + عکس

فیلمبرداری فیلم سینمایی “فرار از قلعه رودخان” که از 40 درصد گذشته است ، همچنان مراحل ساخت آن در شهرستان فومن ادامه دارد. به گزارش بهجت نیوز ؛ فیلمبرداری فیلم سینمایی “فرار از قلعه رودخان” ، هشتمین فیلم بلند غلامرضا رمضانی به تهیه‌کنندگی حسن آقاکریمی که از 15 مرداد ماه در شهرستان‌های فومن، ماسال و […]

فیلمبرداری فیلم سینمایی “فرار از قلعه رودخان” که از 40 درصد گذشته است ، همچنان مراحل ساخت آن در شهرستان فومن ادامه دارد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ فیلمبرداری فیلم سینمایی “فرار از قلعه رودخان” ، هشتمین فیلم بلند غلامرضا رمضانی به تهیه‌کنندگی حسن آقاکریمی که از 15 مرداد ماه در شهرستان‌های فومن، ماسال و قلعه رودخان آغاز شده است،همچنان ادامه دارد.

خلاصه داستان فیلم: گروهی از دانش‌آموزان شهرستان میبد برای اردویی دو روزه به شمال کشور می‌روند که در آستانه رفتن به سمت دریا برنامه آنها توسط مسؤلین مدرسه تغییر می‌کند، که این تغییر برنامه مسایل و مشکلاتی را در پی دارد…

نویسنده و کارگردان: غلامرضا رمضانی، تهیه کننده: حسن آقاکریمی،مدیر فیلبرداری: محمدرضا سکوت، صدابردار: بهمن بنی اردلان،طراح چهره‌پردازی: عبدالرضا رادمنش، طراح لباس: طیبه مهبد،دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: صالح غربی جوان، منشی صحنه: مریم شقاقی، عکاس: علی صادقی.

بازیگران: محمد بحرانی، سیروس همتی، شکرخدا گودرزی، علیرضا مهران، حمیدرضا فلاحی و گروهی از دانش آموزان شهرستان میبد یزد.