کد خبر: 11646تاریخ انتشار : 11:40:35 - یکشنبه 20 جولای 2014

انتقام جوان فومنی از غریبه ای که با مادرش رابطه نامشروع داشت!

بهار سال 92 یک مورد حریق عمدی یک دستگاه خودروی سواری در یکی از خیابان های شهر فومن توسط عوامل آتش نشانی به پلیس آگاهی گزارش داده می شود. به گزارش بهجت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛ به دنیال این موضوع سریعا اکیپی از عوامل پلیس آگاهی فومن به محل آتش سوزی اعزام […]

بهار سال 92 یک مورد حریق عمدی یک دستگاه خودروی سواری در یکی از خیابان های شهر فومن توسط عوامل آتش نشانی به پلیس آگاهی گزارش داده می شود.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛ به دنیال این موضوع سریعا اکیپی از عوامل پلیس آگاهی فومن به محل آتش سوزی اعزام و پس از حضور در محل اقدامات پلیسی خود را آغاز می کنند.

ماموران پلیس در تحقیقات اولیه خود و رصد دوربین‌های امنیتی در سطح شهر متوجه شدند که نوجوانی به نام “هوشنگ” اقدام به آتش زدن خودرو کرده و سپس از محل متواری شده است.

پس از بازداشت پسر جوان که قصد خروج از شهر به مقصد تهران را داشت ، در مقر پلیس آگاهی راز به آتش کشیده شدن خودرو که متعلق به فردی به نام “اصغر” بود ، فاش می شود.

“هوشنگ” در بازجویی‌های اولیه خود به ماموران پلیس گفت: “اصغر” مدتی است با مادرم رابطه نامشروع بر قرار می‌کند و من نیز برای گرفتن انتقام از او اقدام به آتش زدن خودرو وی کردم.

گفتنی است،‌ متهم با قرار مناسب قانونی از سوی مقام قضایی روانه زندان می شود.