کد خبر: 11455تاریخ انتشار : 17:20:05 - چهار شنبه 9 جولای 2014

خواننده معروف «حبیب» در جاده ماسوله دستگیر شد

حبیب محبّیان که با نام کوچکش «حبیب» در دنیای موسیقی شناخته می‌شود در جاده ماسوله دستگیر شد. به گزارش بهجت نیوز ، بر طبق شنیده ها ظهر امروز چهارشنبه 18 تیر 93 این خواننده در حالی که مشغول به ضبط ویدئوموزیک جدید خود بوده، بازداشت شده است. این خواننده لس آنجلسی مدت پنج سال است […]

حبیب محبّیان که با نام کوچکش «حبیب» در دنیای موسیقی شناخته می‌شود در جاده ماسوله دستگیر شد.

به گزارش بهجت نیوز ، بر طبق شنیده ها ظهر امروز چهارشنبه 18 تیر 93 این خواننده در حالی که مشغول به ضبط ویدئوموزیک جدید خود بوده، بازداشت شده است.

این خواننده لس آنجلسی مدت پنج سال است که به داخل برگشته است و فعالیت خود را در داخل کشور ادامه میدهد ؛ همچنین طبق شنیده ها وی برای ساعاتی در کلانتری فومن نگه داشته شد و سپس ازاد شد

همنین ویکی پدیا درباره این خواننده مینویسد ؛ این هنرمند در سال ۱۳۸۸ همراه با خانواده‌اش به ایران مهاجرت کرد و درصدد انتشار آلبومش در ایران است.

حبیب جزء معدود خواننده‌های خارج از ایران می‌باشد که فعالیت سیاسی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران انجام نداده است و خود وی و اقوامش جزء گروه‌های معاند حکومت ایران نبوده‌اند. از اینرو دولت دهم از آمدن وی به ایران استقبال کرد.

حبیب در سال ۱۳۸۸ به ایران برگشت و در رامسر اقامت دارد. به‌گفته رئیس دفتر موسیقی ارشاد، حبیب محبیان درخواست خود برای دریافت مجوز انتشار آلبوم را ارائه کرده‌است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ فعالیت های زیرزمینی و بدون مجوز در ساخت موزیک ویدئوها روند رو به رشدی پیدا کرده است ؛ بر همین اساس چندی پیش درجریان هتل کادوس رشت در ابتدا برخوردهای مناسبی انجام شد اما دست آخر هیچ خبری از متهمان این پرونده در رسانه ها منتشر نشد.

بهرحال فعالیت این افراد در ماه مبارک رمضان و مخصوصا در زادگاه آیت الله بهجت فومنی(ره) کاری ناپسند است و از مسئولین خواهشمندیم برخورد لازم با این افراد را مدنظر داشته باشند.

 

  1. پیام گفت:

    سلام خسته نباشید
    چرا از جلسه چند شب پیش رستوران پارس خبری نمی زنید!