کد خبر: 10981تاریخ انتشار : ۷:۴۳:۴۴ - دوشنبه ۱۹ خرد ۱۳۹۳

بهروز جلایی مسئول بسیج اساتید گیلان شد

طی انتخاباتی که در جلسه شورای عالی بسیج اساتید گیلان برگزار شد، سردار بهروز جلایی مسئول بسیج اساتید دانشگاه های استان گیلان انتخاب شد. به گزارش بهجت نیوز ، جلسه شورای عالی بسیج اساتید استان گیلان با حضور اساتید بسیجی استان و کارگروه نخبگان بسیج و همچنین دکتر صلاحی، مسئول بسیج اساتید کشور و سردار […]

طی انتخاباتی که در جلسه شورای عالی بسیج اساتید گیلان برگزار شد، سردار بهروز جلایی مسئول بسیج اساتید دانشگاه های استان گیلان انتخاب شد.

به گزارش بهجت نیوز ، جلسه شورای عالی بسیج اساتید استان گیلان با حضور اساتید بسیجی استان و کارگروه نخبگان بسیج و همچنین دکتر صلاحی، مسئول بسیج اساتید کشور و سردار محمدی فرمانده سپاه قدس گیلان برگزار شد.

در این مراسم با برگزاری انتخاباتی برادر بهروز جلایی به مدت ۲ سال به سمت ریاست بسیج اساتید استان گیلان منصوب شد.

شایان ذکر است برادر بهروز جلایی از اساتید بسیجی و جانباز ۷۰ درصد استان گیلان است که مدال پر افتخار فتح را از دستان مبارک مقام معظم رهبری دریافت نموده و عضو هیأت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه گیلان و از دانشجویان دکترای روابط بین الملل این دانشگاه می باشد.

 1. رضا گفت:

  ایشان در جلسه با ماشین معروفش امده بود یانه ؟

  • مدیر سایت گفت:

   جناب رضا
   اون ماشین به دلیل وضع جسمانی ایشون در نظر گرفته شده
   ایشون اگر آدم رانت خواری بودند میتونستند در سطح کشوری این کاررو بکنند
   متاسفانه همیشه افرادی مثل شما وجود دارند که از سر کینه توزی و حسادت به افرادی که جانشون رو فدای اسایش شما کردند به این شکل نگاه میکنند .

 2. بی خیال گفت:

  با سلام خدمت آقا رضا، شما هم میخواستی پاتو بدی ماشین معروف سوار شی !!!در ضمن خوبه آدم یخورده عزت داشته باشه آقای رضا!

 3. نام شما گفت:

  سلام!!! بی خیال!!!…..

 4. نام شما گفت:

  درود بر شما
  من هم موافق دادن خدمات بیشتر به افرادی هستم که در راه دفاع کشور عضوی از اونها آسیب دیده وهم مخالفم.موافق به این دلیل که دادن خسارت و غرامت به کسانی که در جنگ شرکت می کنند در خیلی از کشورهای دنیا مرسوم است و مخالفم به این دلیل که در کشور ما به بعضی افراد بدون داشتن توانایی علمی پستهای مهم و کلیدی داده میشود بدون اینکه آن فرد برای ان پست مناسب باشد.مثلا استادی دانشگاه و یا مدیرتهای علمی در بخشهای مختلف که اصلا عقلانی نیست و فقط در کشور ما رایج است.در کشوری که من زندگی میکنم به همه افراد معلول امتیازات ویژه داده میشود ولی هزگز دادن این امتیازات بیشتر حق افراد معمولی جامعه را مخدوش نمیکند.پس آقای جلائی هم حق دارد که بخاطر مشکل جسمی که دارد امکانات مخصوصی هم بگیرد ولی شک در اینجاست که جایگاه علمی ایشان بدون تبعیض حاصل شده باشد.

  • مدیر سایت گفت:

   مشکل اینه که دوستان فقط بُعد نظامی این عزیز رو میشناسند که اونهم بخاطر سطحی نگریشون هست

   اقای جلائی در اونور قضیه یک چهره علمی هستند مقالات خوبی هم منتشر کردند .

   فقط گاهی باید عینک تعصب رو برداشت .

   ضمن اینکه علوم کشور بخاطر چندتا جانباز زمین نمیمونه و سقوط نمیکنه ؛ ریشه مشکلش در جای دیگه است .

 5. بی گناه گفت:

  اون آقا رضا می خواست یه حرفی زده باشه !!! زیاد جدی نگیرید ….

 6. نام شما گفت:

  پدران بعضی ها در دوران جنگ از ترس شنیدن صدای گلوله از خونه بیرون نمیامدن…مبادا مشکلی برای نسلشون پبش بیاد
  اما افرادی مث حاج آقابهروز حدود هشت سال جبهه بودن از دست خود آقا مدال فتخ گرفتن….

 7. روشن گفت:

  سلام. برای رفع شبهه جایگاه علمی ایشون پیشنهاد میدم به اساتید و یا هم کلاسی های دوره دانشجوی جلائی مراجعه کنید، چون بخاطر مشکلات جسمی در دانشگاه آ زاد و دولتی رشت درس خونده و داره میخونه و یا اصلا از دانشجویان ایشون بپرسید یا حداقل نمره ارزشیابی شو ببینید،اینطوری بهتر میشه نظر داد!!!راستی خبر خوب خوندید نمایندگان هیئت علمی کل دانشگاههای استان گیلان بهش رای دادند!. تشکر از همگی

 8. حقیقت جو گفت:

  یه سری انسان ها واقعا بیکار هستند

 9. سهیل گفت:

  ممنوع بابت اطلاع رسانی

 10. دانشجو گفت:

  همه جوره قبولش دارم. مردی هست برا خودش به مولی

 11. ناشناس گفت:

  سلام حاج بهروزاززحمت کشان انقلاب بودمردی که ۹۶ماه درجبهه ها خدمت کرده بدنش رادرراه انقلاب داده بایدمجسمه اش رادرمیدان فومن به نمایش گذاشت متاسفم برای ان دسته ازادماکه زحمات این مردرافراموش کرده اندحقوق های نجمومی مسوولین رافراموش کرده اندچسبیدندبه ماشین حاج بهروز اگرمیلیاردهاتومان پول بهش بدندبه اندازه زحمات این مردبزرگ نمی شوندانهایکه رنگ جبهه وجنگ راندیده اندنبایندنظربدندای کاش ده تامثل حاج بهروز درفومن داشتیم حاج بهروزبه ادمهای اشغال وکثیفی مثل بعضی ها که چشم دیدن راندارندبهانمی دهد مابه حاج بهروزافتخارمیکنیم